Вхід Реєстрація
Шлюб

Життя після розлучення

28 червня 2013, о 13:19

Життя після розлучення Зараз розлучення може здаватися тобі справжньою трагедією і ледь не кінцем життя, проте це відчуття не буде тривати вічно. Те, як довго ти будеш переживати період розпачу та пригнічення, залежить тільки від тебе. Розлучення чи розрив тривалих стосунків – це завжди неприємно та важко, оскільки розлучатися доводиться не тільки з людиною, але і з почуттями, сподіваннями, планами, які були з нею пов’язані. Морально відновитися вийде не відразу, але для пришвидшення цього процесу можна зробити кілька кроків:

  1. Не втрачай почуття власної гідності: яким би сильним не був твій розпач, не потрібно принижуватись перед людиною, стосунки з якою уже розірвані. Благання, сльози, погрози, скандали лише підсилять бажання колишнього партнера віддалитися від тебе назавжди.
  2. Страждання загартовують та роблять нас сильнішими, тому дозволь собі їх пережити. Біль і відчуття пустоти поступово послабнуть, якщо не намагатися втікати від них.
  3. Не використовуй алкоголь та наркотичні речовини як протиотруту: не можна допустити, щоб розлучення зруйнувало тебе як людину і морально, і фізично.
  4. Не закривайся в собі та спілкуйся з близькими людьми, проте попроси їх не говорити про твої колишні стосунки, доки ти цього не захочеш. Найрідніші люди здатні підтримати та не дати тобі наробити дурниць, про які ти пошкодуєш.
  5. Не використовуй нові стосунки як панацею: ти не зможеш бути щирим з новим партнером доки в думках повертаєшся до попереднього. Своєю нещирістю ти можеш завдати болю людині, яка на це не заслуговує.
  6. Займайся собою: розрив стосунків чи розлучення не причина нехтувати своєю зовнішністю та здоров’ям. Займайся спортом, регулярно і збалансовано харчуйся, можеш змінити імідж. Навіть якщо ти не почуваєш себе щасливою та самодостатньою людиною, хоча б намагайся так виглядати.
  7. Активно та цікаво розважайся: існує безліч захоплюючих розваг і можливостей з користю організувати дозвілля. Головне, намагайся не відвідувати ті місця, де ви з колишнім партнером відпочивали разом. В ідеалі – поїдь з друзями до екзотичних країн чи в захоплююче турне Україною (адже і в нашій країні є багато цікавих місць).
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!