Вхід Реєстрація
Шлюб

Як досягти компромісу з жінкою?

26 липня 2013, о 21:21

Будь-який вдалий шлюб ґрунтується на вмінні обох партнерів віднаходити компроміс у непорозуміннях. Але для деяких пар це звучить як щось абстрактне, не підкріплене реальним керівництвом до дій. Тому ми вирішили скласти «інструкцію» для чоловіків, які бажають навчитися знаходити компроміси з дружиною, щоб вміти попередити сварки та непорозуміння, які зрештою можуть призвести до краху сім’ї. Отже:

  1. Перш за все, постійно нагадуйте собі, що ідеальних людей не існує, і це стосується також і вашої коханої жінки. У кожної людини є недоліки, тому якщо ви бажаєте, щоб дружина сприймала вас таким, який ви є, так само слід поставитися і до неї. Дайте їй можливість просто насолоджуватися сімейним життям, замість того, щоб постійно прагнути до недосяжного ідеалу.
  2. Якщо ви переконані у своїй правоті, доводьте це реальними аргументам, а не за допомогою крику, образ чи фізичної сили. Те саме вимагайте і від жінки: якщо вона бажає бути почутою, їй не обов’язково для цього влаштовувати істерику. Навчіться слухати її, навіть якщо вона говорить пошепки.
  3. Ніколи не пізно домовитися про те, що вирішальний голос в сім’ї з того чи іншого питання має належати тому її члену, який найкраще розбирається у ситуації. Так, якщо чоловік ремонтує машину і він краще на цьому знається, жінці не варто лізти зі своїми порадами та вимогами. Натомість, чоловік не може знати, скільки реально часу потрібно жінці для того, щоб гарно виглядати, тому він не має право обмежувати дружину у часі, наприклад, на макіяж.
  4. Коли ви обговорюєте складні та суперечливі питання, намагайтеся проявляти максимальну стриманість та об’єктивність, навіть якщо дружина починає підвищувати голос чи застосовувати інші прояви агресії: такі емоції, безрезультатно відштовхнувшись від іншої людини, швидко згасають.
  5. Вмійте поступатися у дрібницях та не починати скандал кожного разу, коли вам щось не до вподоби. Найголовніше – це сприятливий клімат у сім’ї, якому не сприяє впертість будь-кого з партнерів. Проте варто наголосити, що поступаючись чимось, ви розраховуєте на зворотну поступку.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!