Вхід Реєстрація
Шлюб

Сучасний шлюб: щось старе, щось нове

14 листопада 2013, о 02:04

Сучасний шлюб: щось старе, щось нове Ніхто не стане сперечатися, що за останні кілька десятків років уявлення про шлюб та його цінність зазнали суттєвих змін. Дуже багато переконань, які були непорушними для наших дідусів та бабусь і яких бодай намагалися дотримуватися наші батьки, стали сьогодні пережитком минулого. Якщо у наш час і можна знайти молодих людей, які прагнуть рано одружитися, все життя присвятити сім’ї та дітям, то таких меншість. Більшість же людей шлюбного віку замислюється над тим, як поєднати сімейне життя, кар’єру та свої захоплення. При чому шлюб у даному випадку далеко не завжди стоїть першим у списку. Не в моді сьогодні і раннє одруження, оскільки сучасна молодь прагне мати час, щоб пожити для себе, визначитись зі своїм місцем у житті та встати на ноги. Не можна сказати, що сучасні уявлення про сім’ю позбавлені раціонального підходу, скоріше навіть навпаки. Проте у цій статті ми виділимо ті «дідівські» закони вдалого шлюбу, які варто було б зберегти навіть для наступних поколінь:

  1. «Єдиний на все життя»: навряд чи хтось зможе бути щасливим у шлюбі, якщо буде думати, що це щастя колись закінчиться. Щоб сім’я була міцною та приносила радість, потрібно щиро вірити, що можливо з однією і тією ж людиною подолати всі негаразди та прожити щасливо все життя до самої старості.
  2. «Дитині потрібні обидва батьки»: доведено, що діти, які ростуть у повноцінних сім’ях, більш психологічно стабільні та схильні до навчання. Коли йдеться про «повноцінність», ми маємо на увазі, що і матір, і батько вносять однаковий вклад у виховання дитини та своїм позитивним прикладом навчають її, як правильно жити.
  3. Велике та гучне весілля: усе частіше молоді пари, одружуючись, влаштовують невеличке святкування або ж взагалі обходяться без нього. Економічна нестабільність нашого часу зробила пишне весілля скоріше проявом марнотратства, аніж бажанням відсвяткувати факт створення нової сім’ї. Проте через кілька років подружжя навряд чи буде згадувати, скільки коштів було витрачено, проте пам’ятатиме найщасливіший день життя, який з ними розділили всі рідні та близькі люди.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!