Вхід Реєстрація
Шлюб

Сhildfree – свідомий вибір

8 жовтня 2013, о 21:56

Не так давно світова спільнота звернула особливу увагу на таке суспільне явище, яке стало модним називати «childfree» (чайдфрі). Цей термін значить, що здорова людина у дітородному віці свідомо прийняла рішення взагалі не мати дітей і таким чином позбутися всіх турбот, які пов’язані з материнством чи батьківством. Насправді це явище не нове, а послідовниками такої філософії були навіть найвідоміші люди різних часів. У якості яскравого прикладу можемо навести Леонардо да Вінчі, Коко Шанель, Фрідріха Ніцше. Це далеко не повний перелік значущих для всього світу постатей, які свідомо пожертвували продовженням власного роду заради того, щоб цілковито посвятити себе науці та творчості. Постає справедливе питання, що ж тоді спонукає наших сучасників, які не обов’язково є творчими людьми, ставати чайдфрі?

По-перше, небажання присвячувати своє життя турботам про дітей, а прагнення натомість побудувати кар’єру, досягти успіху та визнання в житті. Такі люди вважають, що діти забирають той найцінніший час, яких їх батьки можуть витратити на значні звершення, самовдосконалення та самовираження.

По-друге, причиною може стати брак можливостей для того, щоб забезпечити гідний рівень життя своїм нащадкам. У наш час в будь-якому куточку світу хороша освіта є досить витратною справою, а також дійсно мало можливостей для того, щоб її отримати, не маючи значного бюджету. Відтак, деякі люди воліють стати чайлфрі, аніж приводити своє дитя в світ, де у нього не буде можливості для повноцінного розвитку та чудового майбутнього.

По-третє, є ті, хто просто не має теплих почуттів до дітей. Це справедливо: якщо такі люди не відчувають поруч з чужими дітьми нічого, окрім роздратування, чи є сенс заводити власних? Звісно ж, поряд зі своє дитиною, ймовірно, світогляд змінюється, проте чи варто перевіряти цю теорію, якщо шляху назад не буде?

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!