Вхід Реєстрація
Шлюб

Що робить подружнє життя щасливим?

10 липня 2013, о 01:48

Що робить подружнє життя щасливим?

Нещодавно українців вразили дані статистики: більш ніж половина шлюбів, укладених за часи незалежності, розпадається. Обмірковуючи ці сумні дані, виникає чимало питань. Що ж відбувається? Невже молоде покоління українців просто не має навичок, необхідних для подружнього життя? І що робить та, друга половина пар, які і далі щасливо живуть у шлюбі за тих самих зовнішніх умов? Попробуємо разом отримати відповіді на ці питання та віднайти секрети подружнього довголіття.

Отож, кілька основних факторів, які роблять шлюб тривалим та щасливим:

  1. Вміння подружжя порозумітися та почути одне одного. Як це не сумно, ніщо так не зближує людей, як спільні проблеми. Тож, обговорюйте наболіле, співчувайте, пропускайте всі неприємності партнера через себе. Крім того, необхідно обговорювати те, що вас непокоїть у стосунках, що в них дратує та спричиняє дискомфорт. При цьому згадувати все це забороняється в якості аргументу у сварці. Краще поступово видавати таку інформацію партнерові, і обов’язково цікавитись тим, що не до вподоби йому/їй.
  2. Якісних секс, приємний обом партнерам. Обидва партнери повинні розуміти, що подружнє інтимне життя не завжди таке пристрасне і бурхливе, як у період закоханості. Проте тепер ви знаєте і любите тіла одне одного, вмієте отримувати насолоду і робити приємно у відповідь. Ви переживаєте емоційну близькість, яка в тандемі з фізичною приносить неймовірну насолоду. Це поєднує партнерів, як ніщо інше, адже саме наявність регулярного сексу відрізняє подружнє життя від інших форм спілкування.
  3. Взаємоповага і розуміння цінності одне одного. В подружньому житті немає місця ситуації, в якій один любить, а інший лише дозволяє себе любити. В шлюбі потрібно цінувати все, що партнери роблять одне для одного, бо це не є і не має бути обов’язком. Присутність людини в житті, навіть якщо це чоловік або жінка, не є аксіомою. Хоча побут стирає розуміння того, наскільки важливо, щоб саме ця людина була поруч. Підтримувати відчуття закоханості – це тяжка щоденна робота для обох партнерів, і хоча б завдяки цьому варто поважати одне одного.
  4. Спільне життя, в якому у кожного є свій простір. Головна причина підтримувати шлюб полягає в тому, що людям краще бути разом, ніж окремо. Проте це не значить, що у кожного з партнерів не може бути власних інтересів. Щоб бути цікавою людиною, у тому числі і для своєї другої половинки, важливо мати певні відмінні вподобання, коло спілкування, хобі тощо. При цьому щасливе подружжя із задоволення обговорює те, що в кожного відбувається в житті, цікавиться одне одним і не боїться проводити час нарізно.

Шлюб – це чудово… у більшості випадків. Проте якщо ви відчуваєте, що ваше подружнє життя приносить лише розчарування та невдоволення попри все, що ви робите, не варто триматися за таку сім’ю. Знайдіть в собі сили відпустити свого партнера і дати волю собі, адже жоден з вас не створений для того, щоб все життя бути нещасливими.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!