Вхід Реєстрація
Шлюб

Кращий вік для одруження

5 серпня 2013, о 23:15

Сперечатися про вік, у якому людина повністю морально готова до подружнього життя та зможе бути у ньому щаслива, можна довго. Адже психологічна, як і фізична зрілість у кожного наступає в різний час. Американські дослідники вирішили відійти від таких абстрактних категорій та звернули свою увагу на більш конкретизовані показники, а саме – на матеріальне благополуччя та кар’єрний розвиток. У проведені цього опитування були задіяні кілька тисяч респондентів – одружених чоловіків та жінок близько 40 років, які взяли шлюб у різному віці (від 20 до 35). Для цього дослідження були найбільш важливими такі критерії, як наявність вищої освіти, рівень доходів, кар’єрне зростання та соціальний статус. Результати виявилися кардинально різними для жінок та чоловіків, які мали однакові вихідні дані: період життя, коли вони створили сім’ю.

Результати опитування показали, що жінці, яка прагне реалізуватися в житті, мати успішну кар’єру та високий рівень заробітку, варто спершу отримати освіту, досягти певних успіхів у професійній сфері і лише потім – виходити заміж. Таким чином, жінкам рекомендовано створювати сім’ю в 30 і більше років. Виявилося, що чим менший вік жінки, яка вирішила взяти шлюб, тим менші в неї шанси реалізуватися в житті, при цьому це не залежить від того, чи отримає вона вищу освіту.

У чоловіків ситуація кардинально інша. Так, найбільш успішнішими у кар’єрі виявилися ті представники чоловічої статі, які одружилися у віці від 20 до 23 років, навіть, якщо вони так і не здобули вищу освіту. При цьому чоловіки, які зважилися на одруження лише після тридцяти, мають набагато менші шанси реалізувати себе у професійній сфері та мати високу заробітну плату. Психологи пояснили цю тенденцію тим, що шлюб у молодому віці надає чоловікові більшої впевненості в собі та своїх силах. Тому такі працівники вигідно вирізняються з-поміж своїх однолітків активністю та ініціативністю, що зрештою приводить їх до значних успіхів у роботі.

Ще один результат дослідження показав, що незалежно від статевої приналежності, людині досить тяжко досягти успіху як в професійній сфері, так і в особистому житті, якщо у дорослому віці їй доводиться мешкати разом з батьками.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!