Вхід Реєстрація
Шлюб

Коли хочеться заміж…

15 червня 2013, о 13:59

Коли хочеться заміж… Коли здається, що шлюбний вік уже прийшов, а можливо навіть уже потрохи проходить, питання про те, коли ж нарешті буде зроблена заповітна пропозиція руки та серця, стає як ніколи актуальним. Добре, якщо поруч є той, від кого чекаєш рішучих дій. Проте, нажаль, часто буває так, що в оточені немає навіть підходящої кандидатури на роль чоловіка.

Сьогодні найпростіше знайомитись з чоловіками на сайті знайомств. Таким чином, ви наперед знаєте про наміри кавалера, та не витрачаєте на нього даремно свій час, якщо його цілі обмежуються фліртом або сексом.

Пам’ятайте, що перед тим, як ви отримаєте омріяну пропозицію, ви повинні пізнати свого обранця, впевнитися, що це саме та людина, з якою ви хочете бути все життя. Коли всі перевірки вдало пройдені, але ваш залицяльник не поспішає переводити ваші стосунки на інший рівень, можна його трохи до цього підштовхнути за допомогою деяких жіночих хитрощів. Вважайте на те, що вони будуть дієвими тільки в тому випадку, якщо ви дійсно небайдужа тому чоловікові, який поруч з вами. Отже:

По-перше, примусьте його приревнувати. Психологія чоловіків влаштована таким чином, що вони відчувають потребу у суперництві та необхідності доказувати свою перевагу перед іншими чоловіками. Тому злегка наштовхніть його на думку, що вас потрібно відвойовувати у іншого кавалера. Найсильніших хід, на який він може піти у цій битві – зробити вам пропозицію.

По-друге, продемонструвати свою слабкість та беззахисність. Оскільки в кожному чоловікові закладений древній інстинкт, який спонукає його захищати свою жінку, він дуже гостро реагує на ті моменти, коли він потрібен коханій. А якщо він стане потрібен постійно? Наприклад, приїхати до вас у дві години ночі, тому що у вас під дверима розбушувався п’яний сусід і вам страшно самій…

По-третє, покажіть йому, що ви будете для нього ідеальною жінкою. Ви повинні навчитися створювати навколо свого чоловіка ореол тепла та затишку, а також піклуватись про нього.

І, зрештою, ви можете йому просто сказати, що бажаєте стати його дружиною. Якщо ваші стосунки достатньо міцні та щасливі, він напевне і сам не раз задумувався про одруження. Поділіться одне з одними планами на майбутнє, обговоріть те, якою ви уявляєте вашу спільну сім’ю. Якщо ваші уявлення співпадають, тоді це буде для нього головним аргументом, щоб не баритися з пропозицією.

На останок варто зауважити, що для того, щоб стати щасливою жінкою, мало просто бути одруженою, потрібно від початку вдало вийти заміж. Тобто перед тим, як погодитися стати чиєюсь дружиною, наперед зважте свої шанси стати щасливою в такому шлюбі. Проведіть аналіз за такими критеріями:

  1. Глибина стосунків: запитайте себе чи досить ви близькі зі своїм обранцем. Якщо вашим стосункам відверто бракує глибини, навряд чи щось зміниться після весілля.
  2. Матеріальне становище: чи достатньо ви маєте матеріальних благ для того, щоб облаштовувати спільне життя? Подумайте про те, де, як і на які гроші ви будете жити з вашим чоловіком, і чи це вас влаштовує.
  3. Інтереси та захоплення: союз не буде довершеним, доки ваші інтереси не мають точок дотику. Ви повинні мати спільне коло друзів, спільні цілі, спільні захоплення тощо.
  4. Культурні традиції: вам буде дуже важко в шлюбі з людиною, національна культура якої суттєво відрізняється від вашою. Ви маєте обговорити з нареченим заздалегідь, наскільки в вашій новій сім’ї будуть дотримуватись традицій різних культур, які ви уособлюєте.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!