Вхід Реєстрація
Шлюб

Кілька чоловічих вад, які варто пробачити

19 червня 2013, о 23:21

Кілька чоловічих вад, які варто пробачити Він не бажає виправляти свої очевидні недоліки? Активно захищає своє право робити те, що він робив завжди, коли при твоє існування навіть не підозрював. Можливо, він має рацію, і тобі варто прийняти деякі його вади поведінки як невід’ємну частину людини, яку ти кохаєш. Є такі речі, на які жінці варто просто не зважати, щоб не викликати зворотну реакція і не спонукати коханого шукати недоліки в ній.

1. Неакуратність

Прояви цієї вади ти можеш звести до мінімуму, домовитись і знайти компроміси, але ти ніколи не викоріниш це повністю. Тому варто просто прийняти неакуратність чи то пак, набагато меншу його схильність до акуратності, ніж тобі того хочеться.

2. Шкідливі звички

Якщо це не виходить за розумні межі і твій коханий вміє контролювати себе, тобі не варто розпочинати активну боротьбу за здоровий спосіб життя. Ти можеш м’яко проявляти свою турботу, час від часу домовляючись, наприклад, про зменшення кількості сигарет, які він випалює за день. Рано чи пізно така кількість буде дорівнювати нулю.

3. Масний гумор

Якщо досить грубі жарти чоловіка тебе бентежать чи шокують, не варто роздувати з цього трагедію. Не намагайся кардинально перевиховати свого партнера, просто розмежуйте кола спілкування, в яких він має право пускати в хід своє специфічне почуття гумору, а де цього не варто робити. Наприклад, в бані з друзями можна, а на сімейному святи в присутності тоєї мами – не варто.

4. Нерішучість

Якщо чоловік не наважується прийняти серйозне рішення, перед тим не спитавши поради у людей, яким він довіряє, це зовсім не значить, що йому бракує мужності. Кожній людині властивий страх помилитися, і якщо твій коханий завдяки своїй нерішучості вдало уникає суттєвих помилок в житті, то така його вада виглядає як велика перевага.

5. Різниця у смаках

Якщо різні смаки не є причиною великих конфліктів, не варто намагатися привчити коханого слухати музику, яка йому не подобається, чи їсти страви, які він ненавидить з дитинства. Він доросла людина, яка має право на власні вподобання і чиї смаки вже склалися, тому твої вимоги змінитися можуть навести його на думку, що пора змінити жінку.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!