Вхід Реєстрація
Шлюб

Ідеальна різниця у віці між жінкою та чоловіком

25 липня 2013, о 21:48

Один з найбільш популярних розважальних сайтів Європи нещодавно провів цікаве опитування серед своїх відвідувачів, яке стосувалося їх бачення того, якою має бути різниця у віці партнерів для створення ідеально подружжя. У опитуванні взяли учать більше двох тисяч респондентів, з яких майже дві третини – жіночої статі. Опитані мали змогу вибрати з кількох запропонованих варіантів відповідей.

Отож, опитування виявило, що респонденти обох статей не вірять у можливість щасливого шлюбу, в якому жінка значно старша за чоловіка. За таку різницю у віці проголосували лише один процент опитаних жінок, та 2% чоловіків. Виявляється, жінки не сприймають всерйоз можливість вийти заміж за молодшого чоловіка.

Ще трохи більше десяти відсотків респондентів вважають, що щасливою може бути лише та пара, у якій чоловік та жінка однолітки. Це, до речі, підтверджується дослідженнями одного з університетів США, які опитували студентів коледжу.

Більш ніж 40% опитаних ідеальними назвали ті подружжя, у яких чоловік старший за дружину на 4 роки. Саме така різниця, на думку психологів, відчувається у психологічному розвитку дівчат та хлопців підліткового віку. Тому можна зробити висновок, що такі пари формуються саме у молодому віці.

Тридцять відсотків респондентів висловилися за те, щоб назвати ідеальною різницю у 5-6 років на «користь» чоловіка. Проте такі пари найчастіше складають вже у більш «свідомому» віці, коли кожному з партнерів більше 22-23 років.

Отож, дослідники, які проводили дане опитування, зробили висновок, що стати ідеальними мають шанс ті пари, у яких чоловік на 4-4,5 роки старший за дружину. До речі, саме така різниця у віці між королевою Єлизаветою ІІ та її чоловіком, чий шлюб триває вже більше шістдесяти років.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!