Вхід Реєстрація
Шлюб

Десять причин чоловічої вірності

17 липня 2013, о 20:44

Багато хто береться стверджувати, що чоловіча вірність – поняття утопічне і що існує воно тільки в уяві молодих та недосвідчених жінок. Проте є чоловіки, які стверджують, що їх вірність, точніше відсутність подружніх зрад з їх сторони, – це не міф, а об’єктивна реальність. При цьому не обов’язково жити на безлюдному острові, де і зраджувати ні з ким. У вірних чоловіків є свої причини лишатися такими:

  1. Насправді, жінок на яких вони звертають увагу, безліч. Якщо не вважати зрадою захоплений погляд, то вірний чоловік за день оцінює безліч привабливих жінок, наприклад, по дорозі на роботу або в фітнес-центрі. Проте він лише милується красою (бюстом чи ногами), але не воліє ними заволодіти.
  2. Середньостатистичному чоловікові для задоволення його сексуальних потреб цілком вистачає однієї жінки, але це за умови регулярного чи досить частого подружнього сексу.
  3. Чоловікам часто лінь заводити нові знайомства або вони не пам’ятають, як це робиться.
  4. Розумний чоловік не стане заводити службових романів, адже вони, як відомо, нічим хорошим не закінчуються, а потім з колишньою коханкою доводиться разом працювати, що може дуже ускладнити життя.
  5. Важко працюючи на те, щоб забезпечити сім’ю усім необхідним, чоловік скоріше приховає гроші для того, щоб купити нову вудочку, аніж телефон новій пасії.
  6. У відрядженнях, в які жінки так бояться відпускати своїх чоловіків, останні найчастіше лише п’ють і то тільки тому, що пригощає зустрічаюча сторона. У чужому малознайомому місті зазвичай не до подружніх зрад.
  7. Корпоративні вечірки відбуваються приблизно у тому ж форматі: багато алкоголю та мало часу думати про жінок. Та й місце, де б можна було зайнятися сексом, під час вечірки знайти фактично нереально. До того ж, пам’ятаємо, як неприємно закінчуються службові романи.
  8. Коли вдома дружина періодично влаштовує скандали та постійно ревнує і підозрює, чоловікові, скоріш за все, захочеться від цього втекти в ніжні обійми іншої. Проте якщо у подружньому житті все спокійно, дружина ніжна та турботлива, чоловікові просто не має сенсу утримувати ще й коханку.
  9. Найбільше стримує чоловіків від зради страх перед можливістю втрати коханої жінки. Це проявляється не стільки тоді, коли дружина погрожує піти під час чергового скандалу, а більшою мірою тоді, коли жінка спокійна, впевнена та незалежна.
  10. І останнє. Чоловіки за своєю поведінкою часто нагадують дітей: вони прагнуть та намагаються обійти всі заборони, аби лише доказати щось комусь. Якщо дружина нічого не забороняє, це набагато зменшує екстремальність подружньої зради, а значить, і цікавість до неї. Це можна підкріпити обіцянням жінки поводитися по відношенню до чоловіка так само, як поводиться він…
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!