Вхід Реєстрація
Шлюб

Чоловіки та комп’ютерні ігри: зважуємо «за» і «проти»

25 серпня 2013, о 22:54

Чоловіки та комп’ютерні ігри: зважуємо «за» і «проти»

Чоловіча пристрасть до комп’ютерних ігор відома відтоді, як на ще непласких моніторах вперше з’явився вусатий Маріо, а може навіть раніше. Жіноче несприйняття такого роду чоловічого захоплення також є ледь не аксіомою. Але у цій статті ми спробуємо розібратися, чому чоловіки із задоволенням проводять години біля комп’ютерів і чи варто їх половинкам з цим боротися. Проте спершу потрібно визначити, коли чоловіча комп’ютерна пристрасть переходить розумні межі. У цьому світлі можна виділити кілька ознак ігрової залежності:

  • відмова від їжі, сну та особистої гігієни;
  • відсторонення від роботи та соціальних обов’язків через заглиблення у ігрову дійсність;
  • небажання витрачати вільний час на спілкуватися з сім’єю та близькими.

У вищезазначених випадках потрібно шукати причину такої гіперігроманії у певних психологічних проблемах, у бажанні втекти від реальності або сімейних негараздів. Проте такі «запущені» випадки скоріше виняток, ніж правило. Частіше дорослі чоловіки проводять за комп’ютерними іграми по декілька годин вдома після роботи, що дійсно може дратувати їх дружин, які відчувають себе у цей час самотніми та знехтуваними. Та чи не варто таким жінкам переглянути своє ставлення до такого чоловічого захоплення? Можливо деякі дружини ігроманів зможуть відшукати плюси в такому положенні речей:

  1. Для більшості сучасних чоловіків, професії яких не є достатньо чоловічними (офісні робітники, обслуговуючий персонал, працівники торгівлі тощо), світ комп’ютерної гри – ледь не єдиний спосіб проявити свою мужність, відвагу, спритність та кмітливість.
  2. Цифрові ігри приносять задоволення і азартним людям, задовольняючи їх потребу у ризикованих діях та емоціях, які дає перемога. Це краще, ніж ігри в казино та на ігрових автоматах, оскільки сімейний бюджет залишається неушкодженим.
  3. Комп’ютерні ігри також можуть бути способом виплеснути своє роздратування та агресію, які накопичились впродовж важкого робочого дня. В такому випадку, за відсутності гри чоловік переноситиме цей негатив на родину або знайде втіху у алкоголі чи інших способах зміни стану свідомості.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!