Вхід Реєстрація
Шлюб

Чоловіки проти гламуру в своєму домі

1 грудня 2013, о 14:14

Чоловіки проти гламуру в своєму домі Британським соціологам у процесі досліджень взаємовідносин пар, що мешкають під одним дахом, вдалося виявити цікавий факт: чоловіки не люблять, коли жінки привносять елементи гламуру у повсякденне життя та побут. Представників чоловічої статі дратує, якщо інтер’єр їх оселі заповнений гламурними елементами, такими як пухнасті килимки у вбиральні, різнокольорове кухонне приладдя, яскраві ковдри у «дівочих» тонах тощо. Крім того, чоловіки не розуміють тих жінок, які вдома вбираються у вишуканий та незручний одяг, вдягають взуття на підборах та роблять макіяж. Всі як один, чоловіки заявили, що вдома вони не хочуть бачити «клубну» обстановку, а часто терплять подібні захоплення своїх половинок лише через кохання до них. Більше того, для декого така пристрасть жінки до гламуру може послужити вагомим аргументом для розірвання стосунків.

Ще одною частиною дослідження було складання «портрету» ідеальної жінки для життя та їх спільного житла:

  1. Жінка має створювати затишну атмосферу вдома: виявляється, представники сильної статі зовсім не проти жіночних елементів у власному житлі, якщо вони будуть вишуканими та створювати ефекти затишного дому.
  2. Житло двох дорослих людей повинно виглядати «дорослим»: чоловіки виступають категорично проти дитячих візерунків (ведмедиків, мультиплікаційних героїв тощо) на шпалерах, шторах, килимах, якщо не йдеться про дитячу кімнату.
  3. Жінка, на думку більшості опитаних чоловіків, має бути доглянутою та привабливою вдома, проте макіяж у вихідний день – це, на їх думку, занадто. Вони не проти та навіть вважать сексуальними м’які капці та спортивні майки, які їх половинка може носити вдома.
  4. У кожного чоловіка в домі має бути своя, бодай невеличка, територія, куди жінка не буде мати доступу. Отже, його речі ні в якому разі не мають бути прикрашені або складені в рожеву шафу.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!