Вхід Реєстрація
Шлюб

Чоловіча географія (Європа)

6 серпня 2013, о 23:29

Майже кожна жінка в Україні хоч раз уявляла себе у шлюбі з іноземцем, а для деяких такі стосунки є пріоритетом і навіть ціллю. У сучасних умовах познайомитись з чоловіком з будь-якої країни світу можна досить просто, маючи хоча б елементарні знання іноземних мов. Найбільш вірогідно познайомитись з іноземцем на сайті знайомств, який створює для цього всі умови. Хтозна, можливо і ваша споріднена душа знайдеться саме закордоном. Проте, плекаючи мрії про принца з далеких земель, не варто забувати і про речі буденні, а саме про те, чи вдасться вам перейняти чужу культуру та сприйняти менталітет вашого іноземного коханого. Більшість жінок, яким пощастило вийти заміж за іноземця з європейської країни, охоче діляться своїм досвідом, з якого можна зробити наступні висновки:

  1. Британські чоловіки. В цілому їх менталітет зрозумілий нам, українцям. Славнозвісна британська стриманість – це скоріше міф, який самі англійці щедро експортують по всьому світі. Велика Британія – багатонаціональна країна, тому британцем має повне право назватися і англійський лорд, і ірландський лісоруб, і африканський емігрант у третьому поколінні. Тих жінок, які планують своє заміжжя з розрахунком на по життєве матеріальне забезпечення, британські чоловіки, скоріш за все, розчарують, адже щедрість не входить до списку їх чеснот.
  2. Німецькі чоловіки. Вони дуже обережні в своїх емоціях і скупі на вираження власних почуттів, особливо на перших етапах знайомства. Обираючи собі дружину з числа наших співвітчизниць, чоловіки з Німеччини довгий час зважують всі «за» та «проти», не зупиняючись відразу на одному варіанті. Проте, якщо вам вдасться причарувати німця, можете бути впевнені, що заради вас і вашого благополуччя він зробить усе можливе. До речі, німці досить прихильні до жінок, які уже мають дітей від попередній шлюбів.
  3. Італійські чоловіки. Ці представники сильної статі, мабуть, найбільше серед усіх європейських чоловіків, цінують родинні зв’язки. Тому перш ніж стати частиною родини, жінці доведеться пройти оглядини, після яких на сімейних зборах буде вирішено, чи може така особа претендувати на те, щоб стати частиною «фамілії». Проте найголовнішою жінкою в житті італійця назавжди залишиться його мама, і з цим дружині доведеться змиритися.
  4. Французькі чоловіки. Вони завжди охайні та уважно слідкують за своєю зовнішністю, що іноді буває навіть занадто з точки зору українського уявлення про чоловічу мужність. Французи вимагають не меншої доглянутості і від представниць жіночої статі, тому жінка не має права з’явитися на очі свого французького чоловіка у бігудях чи у розтріпаному домашньому одязі.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!