Вхід Реєстрація
Шлюб

Чоловіча географія (Америка)

12 серпня 2013, о 21:29

Багатьох українських жінок приваблює екзотика незнаного заокеанського світу, тому обидва американські материки стають омріяним місцем для життя. Як шлях до Америки частина жінок розглядає одруження з тамтешнім чоловіком. Проте далеко не всі жінки замислюються над, що на них чекає, коли їм все ж вдасться вийти заміж за іноземця-американця. Америка не обмежується самими лише Сполученими Штатами, тому ми розглянемо декілька типажів американців, які проживають у різних країнах.

Чоловіки зі Сполучених Штатів Америки.

Такі американці схильні багато та різнопланово говорити про свою почуття та рідко можуть зрозуміти скутість українців у вираженні емоцій. Вони постійно посміхаються навіть незнайомим людям, проте це не вияв приязного ставлення, але лише частина етикету поведінки. До шлюбу ці чоловіки ставляться відповідально та ґрунтовно, як і до вибору жінки. У ставленні до дружини вони зазвичай уважні та дбайливі, проте не варто очікувати від них, що вони приноситимуть «всю зарплатню в дім». До того ж, вони часто вважають, що дружина має право претендувати на чесно зароблені чоловіком гроші лише у рамках сімейно-бюджетних потреб.

Канадські чоловіки.

Вони щирі, відверті та прямолінійні, і того ж вимагають від своїх жінок. Канадці загалом досить веселі та безтурботні. У цьому світлі жінці потрібно бути готовою до того, що її обранець перебуватиме «у пошуку себе» більшу частину життя, не особливо переймаючись фінансовим добробутом своєї родини. Крім того, переважна більшість канадців не надто охайні, вони просто не привчені до того, щоб підтримувати чистоту у власному домі, з чим нашим співвітчизницям важко примиритися. Українкам варто звернути свою увагу на представників чисельної української діаспори в Канаді, більшість з яких там непогано облаштувалася.

Латиноамериканські чоловіки.

Наших жінок не рідко приваблюють запальні та красиві латиноамериканці, проте їх менталітет суттєво відрізняється від нашого. Від дружини латиноамериканський чоловік вимагає повної покори та визнання чоловічого авторитету. Жінці у цих країнах часто відводиться роль домогосподарки, яка повністю веде хазяйство та виховує численних дітей. Чоловіки там дуже ревниві, у них сильно загострене почуття власності щодо жінки. Проте варто відмітити, що більшість латиноамериканців дуже серйозно ставляться до сім’ї (особливо, якщо є діти) та вважають своїм обов’язком забезпечувати її.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!