Вхід Реєстрація
Психологія

Жіночі професії, які найбільше приваблюють чоловіків

8 жовтня 2013, о 22:10

Чоловіки цікавляться професією жінок так само, як і їх зовнішністю та характером. Справа в тому, що у кожного чоловіка є своєрідний «рейтинг» привабливості жіночих професій, за якими він наділяє їх представниць певними особистісними якостями. За даними, які вдалося отримати під час опитування двох з половиною тисяч російських чоловіків, було виявлено, що серед більшості представників сильної статі розповсюджене досить стереотипне ставлення до деяких жіночих професій. На основі цього можна скласти рейтинг найбільш привабливих сфер жіночої діяльності.

Так, більшість, хоча й далеко не переважна, назвала найбільш привабливими стюардес. Їх вважають красивими, доброзичливими та інтелігентними. Стюардесам також приписують м’якість характеру та поступливість, що неабияк приваблює чоловіків.

На другому місці, не надто поступаючись за кількість голосів, зайняла свою позицію професія лікаря та медсестри. Цих жінок чоловіки заздалегідь наділяють таким рисами характеру, як акуратність, серйозність, уважність та альтруїзм.

На почесній третій сходинці служительки мистецтва: співачки, акторки, музиканти, танцівниці тощо. Вони приваблюють чоловіків своєю недоступністю, харизмою та талантом. Більшість представників сильної статі вбачають у таких мистецьких професіях дещо неземне, святкове та далеке від одноманітної буденності.

Значна частина чоловіків навіть у нас час вважає, що найкраща професія для жінки – це ведення домашнього господарства. У берегинях домашнього вогнища вони вбачають тепло та затишок, до якого прагне майже кожен чоловік.

Професія секретаря, мабуть, ніколи не перестане асоціюватися у чоловіків з молодістю, сексуальністю, бажанням догодити та улесливістю.

До рейтингу привабливих жіночих професій також потрапили журналістки, письменниці, спортсменки, вчителі, жінки-військові, бізнес-леді, юристки та бухгалтери.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!