Вхід Реєстрація
Психологія

Яких жінок чоловіки вважають найбільш привабливими?

19 червня 2013, о 23:15

Яких жінок чоловіки вважають найбільш привабливими? Жінки витрачають величі зусилля на покращення своєї зовнішності, головною ціллю чого є привабливість для представників протилежної статі. Проте розуміння жіночої вроди у жінок та чоловіків суттєво розрізняється. Яка жінка здається чоловікові гарною та привабливою? Така, яка відповідає наступним параметрам:

1. Має жіночну фігуру

Не дивлячись на модні тенденції, рідко який чоловік вважає анорексично худорляву дівчину привабливою. У ідеальної, на чоловічу думку, у жінки мають чітко окреслюватись досить пишний бюст та доволі широкі стегна.

2. Милі та приємні риси обличчя

Звісно, кожен представник чоловічої статі має своє уявлення ідеальних рис обличчя, але кожному чоловікові більше сподобається свіжий рум’янець та зволожені губи, ніж величезна кількість яскравої косметики на обличчі.

3. Доглянуте і здорове волосся

Як не дивно, на волосся чоловік звертає увагу ледь не в першу чергу. Тому довгі блискучі пасма привертають неабияк впливають на ставлення до жінки. При цьому, перепалене, неживе або брудне волосся жінки викликає у чоловіків лише негативні емоції.

4. Спокуслива посмішка

Якщо така посмішка адресована чоловікові чи йому хоча б хочеться так думати – він уже майже закоханий и готовий пробачити численні недоліки жінки. Тому на сайті знайомств жінкам не варто ставити на аватар фото, зі своїм неусміхненим обличчям або, гірше того, з так званим «duck-face».

5. Граційність

Щоб сподобатись чоловікові, жінка повинна бути гнучкою та граційною, її хода і жести мають бути легкими і м’якими. Уникайте будь-якої чоловічності в своїх позах і рухах – більшість представників сильної статі це відштовхує.

6. Жіночний одяг

Більшість чоловіків не вважають привабливою жінку, одягнену в стилі «унісекс» чи «кежуал». Яким би модним ви це не вважали, бажаючи стати привабливою для протилежної статі, вам варто відмовитись від розтягнутих футболок і подертих джинсів, а уважніше придивитися до плаття, спідниці, сарафану та іншого вбрання, яке створює жіночний силует.

7. Взуття на підборах

Навіть якщо ви звикли постійно носити взуття без підборів, для побачення чи фотосесії для сайту знайомств варто зробити виняток. Підбори візуально роблять ваші ноги довшими, а фігуру – більш стрункою.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!