Вхід Реєстрація
Психологія

Як справитись з переживаннями перед першим побаченням?

14 липня 2013, о 19:13

Незалежно від того, скільки тобі років і скільки перших побачення вже було в твоєму житті, складно подолати почуття невпевненості перед черговою першою зустріччю. Найбільше наше хвилювання видають його зовнішні прояви та поведінка. Багатьом людям притаманні дуже схожі вияви нервозності: тремтіння рук, гарячкові рухи, переляканий вираз обличчя, постійне бажання поправити зачіску чи одяг тощо. Побороти такі зовнішні прояви твоєї невпевненості ти зможеш за допомогою наших простих порад:

  1. Проаналізуй фізичну реакцію твого організму на емоційні переживання. Серце вилітає з грудей, паморочиться у голові, зводить шлунок, стає гаряче чи щось подібне? В такому випадку тобі треба просто заспокоїтися та приборкати власні почуття. Глибоко вдихни повні легені повітря та різко видихни його повністю, повтори кілька разів, доки твій фізичний стан не нормалізується. З’їж м’ятний льодяник або пожуй жувальну гумку – це тебе відволіче та збадьорить.
  2. Тремтіння у колінах – також досить розповсюджений «синдром першого побачення». Для того, щоб його не було помітно, при ходьбі намагайся переносити вагу свого тіла таким чином, щоб її основна маса знаходилася посередині, таким чином ти будеш спиратися одразу на обидві ноги. Якщо є можливість, присядь, тоді тремтіння у колінах швидко пройде.
  3. Не зосереджуйся на власній зовнішності. Ти чудово знаєш усі свої недоліки, проте про них навіть не здогадується людина, яка зустрілася з тобою вперше. Тому не варто акцентувати на них увагу. Важливий лише твій образ в цілому.
  4. Налаштовуй себе на успіх: згадай ті досягнення в своєму житті, коли тебе сповнювало почуття гордості і впевненості, що тобі під силу подолати будь-яку перешкоду. Перенеси це відчуття на перше побачення, і твоя невпевненість вмить мине.
  5. Пам’ятай про посмішку. Усміхнена людина завжди викликає приязнь і притягує до себе інших людей. Посміхайся щиро, а не натягнуто, адже, незважаючи ні на що, перше побачення – це приємна, хоч і хвилююча подія!
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!