Вхід Реєстрація
Психологія

Як розпізнати пікапера на сайті знайомств?

19 червня 2013, о 23:57

Як розпізнати пікапера на сайті знайомств?

Такі хлопці реєструють на сайтах знайомств з єдиною метою – по-практикувати методики зваблення представниць слабкої статі. В них немає наміру заводити будь-які стосунки, тому спілкування з такими хлопцями лише забирає твій час. До того ж, раз чи двічі зіткнувшись з пікапером під час знайомства в Інтернеті, ти можеш відчути розчарування і просто припинити пошуки справжнього чоловіка в Мережі. Щоб уникнути цього, зважай на такі ознаки пікаперства.

1. Неповна анкета

Власне сама анкета може бути досить об’ємна, особливо у тій частині, де розміщується петиція-звертання до «дівчини його мрії». Багато гарних та романтичних слів, але ніякої конкретики. На фото, якщо воно взагалі є, неможливо чітко розгледіти обличчя такого парубка, а про нього, окрім ніку, найчастіше більше нічого не відомо.

2. Немає географічної прив’язаності

Йому байдуже, в якому місті, чи навіть, у якій країни живе дівчина. Тобто, у самому прагненні спілкуватися з представницями іншої культури немає нічого поганого, якщо при цьому він не розсипається в обіцянках вічного кохання тощо.

3. Нічого не розповідає про себе

Він дуже уважний до своєї співрозмовниці, цікавиться її життям, вподобаннями, проблемами, але при цьому майже нічого не говорить про себе. На всі питання він відповідає завуальовано, часто – поетичними чи літературними зворотами. Напускає на себе туман таємничості та загадковості, що, хоч і інтригує представниць жіночої статі, проте повинно наштовхнути на думку про нещирість.

4. Пікапер говорить лише те, що ти хочеш почути

Він вправний психолог, має у своєму арсеналі безліч заздалегідь заготованих шаблонів спілкування, тому завжди здається ідеальним парубком, який підходить саме тобі. При цьому, крім його вміння спілкуватися, ти більше нічого не можеш про нього сказати.

5. Він майже постійно є на сайті

Він просто живе на сайті знайомств, ти бачиш його в онлайні, проте на твої повідомлення він відповідає з деякою затримкою. Це відбувається тому, що він спілкується з багатьма жінками одночасно, оскільки в нього немає прихильності до певної особи.

Якщо ці ознаки ти бачиш у своєму новому знайомому, не поспішай його відразу відносити до касти пікаперів, а спробуй розібратися. Задай йому кілька особистих питань, які потребують прямої і чесної відповіді. Відверта брехня пікаперам не властива, оскільки вона потребує значних зусиль та концентрації. Якщо парубок має серйозні наміри стосовно тебе, він прямо і чесно відповість на всі твої питання.

Продовжуючи перевірку, попроси його вислати декілька його фото (в тому числі, дитячі) на твою особисту електронну пошту. І останній етап перевірки – запропоную йому здзвонитися по телефону чи за допомогою Skype. Якщо він насправді такий закоханий, яким тобі здається, він радо на це погодиться. Якщо ж відмовить без поважної причини, то тобі не варто витрачати свій час та зусилля на таке спілкування.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!