Вхід Реєстрація
Психологія

Я не альфонс, але...

30 квітня 2013, о 03:00

Я не альфонс, але... Вона - дівчина вашої мрії? У вас від неї паморочиться голова, і слабшають ноги? Ви готові піти з ключкою на танк або пішки на місяць за її усмішку? Навряд чи це їй знадобиться. Але ось, щоб заволодіти її увагою цілком, вам доведеться пережити, так званий цукерково-букетний період і, звичайно, витрати. Цій стороні відносин дівчата, як правило, приділяють велику увагу.

Але що робити, якщо ви і готові подарувати все, на чому зупиняється її погляд, а прибутки не дозволяють розважати подругу в ресторанах і нічних клубах, дарувати діаманти і сумочки? Відразу вирішуйте, як бути, і порівнюйте свої можливості з її бажаннями. Якщо ваша подруга тягнеться до розкоші і ні про що інше не думає, навряд чи вона додасть щастя звичайному менеджерові. Та й заможний чоловік навряд чи піде з нею далі ювелірного магазину - він же не дурень, і відразу зрозуміє, що і почому.

Тим не менш, навіть на дівчину доведеться витратитися, звичайно, якщо ви вважаєте себе справжнім чоловіком, а не альфонсом. Справді, подумайте - якщо вона захотіла морозиво, не станете ж ви терпляче чекати, поки ваша подружка сама його собі купить, та ще в надії, що і про вас вона теж не забуде?! А ще є день народження, 8 березня і Новий рік, коли без подарунка, нехай і мінімального, не обійтися. Ну, і квіти, які будь-яка дівчина чекає не тільки по червоних днях календаря, але і просто, як знак вашої уваги.

Так що, краще відразу змиритися з прийдешніми витратами, а найбільш економним доведеться постаратися їх якось оптимізувати. Причому, мова йде не тільки про фінансові втрати: не виключено, що за довгоочікувану перемогу, вам, доведеться заплатити ціною свободи, чи то походом до РАГСу.

Так про що не можна забувати, прийшовши на побачення? Як не дивно, але не забувайте про шлунок! Якщо жінка і «любить вухами», то сита однією любов'ю вона точно не буде. Якщо ви зустрілися після роботи, в першу чергу нагодуйте її, а там вже і видно буде, як складеться вечір далі.

І запам'ятайте, пиріжки на розі хороші не для дівчини вашої мрії, а для «свого хлопця», який все розуміє з півслова і точно знає, скільки копійок у вас в кишені. А якщо ви все ж хочете справити враження, то заздалегідь виберіть кафе, щоб і дівчину туди привести не соромно було, і ваш гаманець це витримав. Це в далеких країнах чоловік, запросивши дівчину до ресторану, запросто ділить рахунок навпіл і пропонує дамі оплатити її половину, а у нас поки рівноправ'я до такого не дійшло. Так що, вам варто заздалегідь поцікавитися цінами в тому місці, куди ви плануєте запросити вашу обраницю.

Не можете часто робити дорогі подарунки - спробуйте без них обійтися. Квіточки, кульки, сердечка, забавні іграшки, шоколад і цукерки коштують копійки, але чомусь роблять на дівчат досить сильне враження. Але в день її народження та в інші важливі дати, ваш подарунок повинен бути гідним і її, і вас, і ваших відносин. І справа тут навіть не в ціні - обрана вами річ повинна бути бажаною і довгоочікуваною, а не купленої по дорозі на побачення дрібничкою, з якою і цінник не встигли відірвати.

Головне - не пускайте пил в очі, але й не прибіднюйтесь. Не старайтесь здаватися багатшим або біднішим, ніж ви є насправді. Дайте зрозуміти, що дорогі ресторани, закордонні вояжі, хутра і діаманти вам поки не по кишені. Але якщо ви допізна водили в тріскучий мороз свою подружку по алеях парку, а потім запропонували зайти в найближчий під'їзд погрітися, не дивуйтеся, що вона більше не захоче з вами зустрічатися. Не демонструйте купецькі замашки, викидаючи зароблені гроші на вітер, але і не рахуйте кожну копійку. Не говоріть постійно про брак коштів - інакше ви будете виглядати скиглієм і жаднюгою, а це навряд чи комусь сподобається.

Якщо ви все ж готові піти на великі жертви і витратити на кохану дівчину всі свої заначки, то подумайте про те, що буде, коли вони закінчаться? Адже вона за цей час звикне до красивого життя, і вам буде дуже важко пояснити їй, чому тепер вона повинна від нього відмовитися.

Не варто вважати всіх дівчат меркантильними. Ви повинні зрозуміти, що для них цей цукерково-букетний період - найпривабливіший у відносинах, адже саме в цей час кожна з них особливо відчуває себе королевою, до ніг якої прекрасний лицар приносить всі трофеї. І ще, коханій людині завжди приємно доставити радість і задоволення, правда? А гроші ми для того і заробляємо, щоб потім їх витрачати.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!