Вхід Реєстрація
Психологія

Скажи «Ні!» невдалим побаченням

25 серпня 2013, о 23:04

Скажи «Ні!» невдалим побаченням Проходить одне невдале побачення за іншим, а того «єдиного» ще досі немає на горизонті? Не слід впадати у відчай! Можливо варто лише трохи змінити своє ставлення до претендентів на близькі стосунки та до самої себе, і особисте життя налагодиться, нехай і не відразу. Щоб романтичні зустрічі стали початком чогось більшого, потрібно слідувати деяким простим правилам:

  1. Усвідомити свої прагнення: потрібно чітко розуміти, якого чоловіка ти шукаєш та якими мають бути твої з ним стосунки.
  2. Зрозуміти, чого ти точно не хочеш: неприємні ситуації легше передбачити, аніж потім шукати шляхи виходу з них.
  3. Не розпочинати стосунки з тими чоловіками, які тобі не цікаві: відносини для того, щоб не сумувати, доки не зустрінеш кохання всього життя, не приносять нічого, крім розчарування та болю обом партнерам.
  4. Побороти свої страхи: ти можеш спостерігати, як чоловік твоєї мрії проходить повз тебе, а можеш набратися сміливості і зробити перший крок. Невідомо, яким буде результат, але якщо ти цього не зробиш, то точно про це пошкодуєш.
  5. Не відштовхувати чоловіків, типаж яких тобі здається незвичним. Можливо в тебе тому досі «не клеїлись» стосунки, що ти вибирала однотипних чоловіків? Саме час спробувати налагодити відносини з незвичними для тебе людьми.
  6. Ходити на побачення із задоволенням: це з найкращий спосіб розважитися та приємно провести час! Стався до побачень просто як до можливості отримати новий досвід та ближче познайомитися з новою для тебе людиною.
  7. Удосконалювати себе: чим краще ти будеш виглядати, чим цікавішою людиною ти станеш, тим більше в тебе буде шансів привернути увагу чоловіка твоєї мрії.
  8. Полюбити себе: єдина людина, яка буде з тобою завжди, – це ти сама, і це лише одна з численних причин щиро полюбити себе. Жінка, яка перебуває в гармонії сама з собою, ніби магніт притягує чоловіків лише тому, що вона незалежна та самодостатня.
  9. Шукати у людях позитивні сторони: особливо у тих чоловіках, з якими зустрічаєшся. Якщо ти впродовж усього побачення будеш відшукувати недоліки у своєму партнері, ти підсвідомо почнеш сприймати його як людину, що має лише негативні сторони.
  10. Вміти зупинитися: постійний пошук нових знайомств затягує так само, як і будь-яка інша захоплююча справа. Тому дуже важливо зуміти вчасно зупинитися та зосередитися на одному чоловікові, який тобі дійсно небайдужий.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!