Вхід Реєстрація
Психологія

Чоловічі комплекси, яких не помічають жінки

20 вересня 2013, о 10:38

Уявлення більшості жінок про те, що справжній чоловік має бути впевненим в собі та не повинен нічого не боятися, змушує представників сильної статі ретельно приховувати свої комплекси. Проте це не значить, що чоловіки не здатні комплексувати з того чи іншого приводу. Навпаки, саме страх втратити прихильне ставлення жінок змушує чоловіків втрачати свою самовпевненість та обростати комплексами. Суто чоловічі приводи для невпевненості в собі виражаються наступним чином:

Комплекс №1: недосконалість тіла. Погодьтесь, мало які чоловіки з пивним животиком та нерозвиненими м’язами можуть сподіватися на компліменти стосовно їх мужності. І хоча для великої кількості жінок форма чоловічого тіла не має значення, для чоловіків їх статура може стати приводом для невпевненості.

Комплекс №2: поява залисин. Майже чверть чоловіків на Землі мають генетичну схильність до облисіння з віком, але навряд чи знайдеться хоч один лисіючий парубок, який спокійно поставиться до втрати своєї шевелюри. Слід зазначити, що багатьом чоловікам лисини навіть додають мужності, треба лише вміти правильно себе подати.

Комплекс №3: переживання з приводу роботи та заробітку. Деякі чоловіки соромляться говорити про те, де і ким вони працюють, оскільки вважають свої професії недостатньо мужніми (наприклад, вихователь у садочку). До того ж, приводом для комплексів може стати невеликий дохід.

Комплекс №4: низький зріст. Такі чоловіки бояться навіть підійти до жінки в туфлях на підборах, оскільки вважають, що виглядатимуть смішно поряд із нею. Насправді ж, жінка поруч з чоловіком невеликого зросту почуває себе більш статною та стрункою.

Комплекс №5: головний чоловічий статевий орган. Виховані у часи розквіту порноіндустрії чоловіки всерйоз вважають, що будь-яка жінка хоче мати в ліжку виключно статевого велетня. Проте, як каже відома мудрість: головне не розмір, а вміння користуватися.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!