Вхід Реєстрація
Психологія

Психологічні причини зради

8 жовтня 2013, о 21:50

Зрада – це напевне одна з найбільш неприємних речей, що може статися у стосунках двох людей. З цим постійно стикаються чимало закоханих та подружній пар, що може навіть призвести до розриву стосунків. Зраду партнера дуже нелегко пережити, адже для цього в першу чергу потрібно зрозуміти причини, які часто навіть складно побачити. Відчуття зрадженості провокує виникнення маси негативних та навіть хворобливих емоцій, воно пригнічує людину і може призвести до серйозної депресії. В такий момент дуже складно, а часом – неможливо, мислити тверезо, але це – саме те, що потрібно, щоб пережити цю ситуацію. Після зради розірвати будь-які відносини здається єдиним правильним рішенням, проте психологи радять не поспішати, а зачекати, доки уляжеться перша буря емоцій.

Для зрадженого партнера часто єдиним способом вберегти почуття власної гідності – розібратися в причинах зради коханої людини. Їх може бути декілька:

  1. Почуття згасли.Через те, що один з партнерів вже не відчуває потягу до своєї половинки, він прагне до новизни почуттів з іншою людиною. У цій ситуації зрадник не бажає скривдити свого партнера чи завдати йому болю, просто він відчуває емоційну порожнечу. В даному випадку обом з пари потрібно припинити сприймати одне одного «як належне», а спробувати відновити романтику у стосунках.
  2. Проблема у самому зраднику. Психологічно людина не здатна до моногамії – постійно бути лише з одним партнером. Такі люди за допомогою частої зміни сексуальних партнерів намагаються самоствердитися, позбутися почуття невпевненості в собі. Дану проблему допоможе вирішити фахівець-психолог, але лише у тому разі, коли людина дійсно бажає змінитися.
  3. Кохання. Зрада, яка пояснюється закоханістю у іншу людину, стає кінцем стосунків. Якщо є кохання до однієї людини, з іншою його бути просто не може, тому продовжувати такі відносини немає жодного сенсу.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!