Вхід Реєстрація
Психологія

Приваблива жінка не потребує косметики!

25 серпня 2013, о 23:59

Кожна жінка бажає залишатися гарною у будь-який час та незалежно від того, чи є на її обличчі макіяж. Природна привабливість декому навіть здається міфом або даром, яким наділені лише обрані жінки. Проте можна з упевненістю сказати, що відчувати себе красивою без косметики зможе будь-яка жінка, незалежно від віку, якщо вона правильно подбає про власну красу. Ми узагальнила найбільш розповсюджені поради лікарів, косметологів, визнаних красунь, а також головних поціновувачів жіночої краси – чоловіків. Отож, пропонуємо читачкам мати на увазі наступне:

  1. Піклуватися про себе та свою зовнішність потрібно змолоду. Повернути свіжість занедбаній ще у юності шкірі навряд чи допоможуть навіть найдорожчі косметичні засоби та процедури. Щоб не зіткнутися з такою проблемою, вчитися правильно доглядати за обличчям потрібно ще у підлітковому віці: очищати шкіру, позбуватися забруднень та відмерлих клітин за допомогою скрабів, користуватися зволожуючими засобами, а головне – ретельно видаляти залишки макіяжу щоразу перед сном.
  2. Слідкувати за своїм здоров’ям. Всі хвороби організму так чи інакше відображаються на обличчі: хворобливий колір шкіри, ламкість вій, тьмяні очі, висипки тощо. Здорова жінка завжди виглядає свіжою та доглянутою. До того ж, не слід забувати про повноцінний сон: щоб виглядати гарно, потрібно висипатися – це допоможе позбутися синців під очима. Щоб лишатися молодою та свіжою, жінка не повинна зловживати сонячними ваннами та вдаватися до послуг солярію: ультрафіолет руйнує верхні та глибокі шари епітелію, крім того, через його дію на шкірі може проявлятися посилена пігментація у вигляді плям, що аж ніяк не прикрашає жінку.
  3. Збалансоване харчування. Жінка має отримувати з їжі повний комплекс вітамінів та мінералів, які допомагають продовжити молодість шкіри. Жирна, а також збагачена вуглеводами їжа призводить до розширення пор та утворення фурункул. А занадто жорсткі дієти або тривале голодування прискорюють процес старіння шкіри.
  4. Позбутися шкідливих звичок. Всім добре відомо, що паління згубно впливає на організм людини, проте не всі знають, що смоли та нікотин здатні викликати передчасне старіння шкіри. До того ж, у жінки, яка багато палить, шкіра обличчя має сіруватий колір та виглядає зневодненою. Надмірне вживання алкоголю також не кращим чином позначається на красі жінки: утворюються припухлості під очима, пересихає шкіра рук, обличчя та губ, волосся та нігті стають ламкими. Якщо повністю відмовитися від алкоголю немає бажання чи можливості, варто вживати у помірних кількостях легкі напої без газу зі зниженим вмістом штучних барвників.
  5. Ніщо так не прикрашає представниць прекрасної статі, як щастя. Більшість чоловіків відмічають, що навіть найгарніша жінка не виглядає привабливою, якщо її обличчя має похмурий або злий вираз. Посміхаючись, людина виказу свою доброзичливість, тому підсвідомо усміхнених людей ми сприймаємо як більш привабливих.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!