Вхід Реєстрація
Психологія

Підказка чоловікам у стосунках з жінками

6 серпня 2013, о 00:01

Підказка чоловікам у стосунках з жінками Чоловікові часом дуже непросто зрозуміти, чому його дружина незадоволена стосунками. Представники чоловічої статі схильні вважати, що якщо, на їх думку, вони все роблять правильно, то так воно і є насправді. Більшість жінок, на противагу розповсюдженому переконанню, чітко уявляють, чого саме вони хочуть від стосунків з чоловіком. Проте більшість жінок не поспішають пояснювати бодай щось стосовно цього своїм партнерам. Тому відомий психолог С. Аракелян взявся допомогти чоловіками краще зрозуміти деякі нюанси жіночої психології. Згідно з його тренінгом, можна виділити наступне:

  1. Чоловік вважає, що одного разу сказавши про своє кохання, він назавжди підтвердив дійсність своїх почуттів, що, по суті, так і є. Проте жінка бажає чути це якомога частіше, оскільки слова «Я тебе кохаю» на жіноцтво діють як емоційна підзарядка.
  2. Ефекту від прояву чоловічої любові вистачає на досить нетривалий період, по завершенні якого жінка знову вимагає «підзарядки» позитивними емоціями. При цьому, це не залежить від значущості чоловічого вчинку.
  3. Також жінка поряд зі своєї другою половинкою повинна відчувати свою захищеність. Вона має постійно відчувати готовність чоловіка оберігати та захищати її та спільний дім. Якщо жінка відчуває себе незахищеною, у неї виникає необхідність попіклуватися про себе самостійно, наслідком чого може стати кар’єризм, надмірні прояви материнської опіки, бажання здійснювати більше покупок тощо.
  4. Купуючи речі, жінка часто намагається заповнити внутрішню порожнечу, побороти почуття самотності чи образи. Шопоголізм частіше спостерігається у тих представниць прекрасної статі, чиї емоційні зв’язки з партнером не достатньо сильні. Таким чином, дружина, схильна до надмірних витрат коштів, може підсвідомо намагатися замінити речами неповноцінні стосунки з чоловіком.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!