Вхід Реєстрація
Психологія

Наші надумані нещастя: як їх побороти?

26 вересня 2013, о 20:42

Якщо ви більше часу почуваєте себе пригніченими, аніж щасливими, вам пора переоцінити своє ставлення до себе, свого життя та оточуючих людей. Від того, що ви налаштуєтесь на правильну хвилю, ваше життя, можливо, не зміниться кардинально, але ви віднайдете рівновагу та гармонію з собою. Стати щасливою, життєрадісною людиною нікому не дано від народження, цьому треба навчитися. Посприяє правильний настрій та вміння дивитися на життя і негаразди під певним кутом зору. Крім того, потрібно усвідомити, що саме робить вас нещасною людиною. Цілком можливо, що ці проблеми надумані та існують лише у вас в голові, а позбутися їх можливо, просто змінивши своє ставлення. Є декілька факторів, які можуть вас найбільше пригнічувати:

  1. Впевненість, що оточуючі щось вам винні. Насправді, ніхто не зобов’язаний відповідати за ваші негаразди та задовольняти ваші потреби, якщо ви за це не заплатили. Вас може пригнічувати сама думка про те, що конкретно вам приділили недостатньо уваги на сімейному святі, вам не поступилися місцем в транспорті, про вас не подумали колеги, допиваючи останню порцію кави тощо. Вам неодмінно стане легше жити, якщо ви усвідомите, що ніхто не зобов’язаний весь час піклуватися про ваші потреби, якщо ви про це не попросите.
  2. Порівняння себе з іншими. Чи не бувало такого, що вашу радість від отримання чогось затьмарював той факт, що у іншої людини це «щось» краще за ваше? Або, можливо, ви відчували невпевненість в собі лише від того, що хтось виглядає краще за вас? Так, аналізуючи чужі здобутки, ви можете проґавити власне життя, в якому, без сумніву, є чимало хорошого.
  3. Звинувачення інших у своїх невдачах. Часто людині непросто зізнатися навіть самій собі, що провина за якусь невдачу лежить тільки на ній. Нам легше знайти безліч виправдань, аніж визнати свою відповідальність. Але якщо ми безсиллі у якійсь ситуації, значить ми не можемо її виправити. Отже, набагато продуктивніше буде визнати провину та виправити скоєне.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!