Вхід Реєстрація
Психологія

Нам може лише здаватися, що нас зраджують

27 вересня 2013, о 20:42

Вже чимало написано про те, як розпізнати зраду, при чому, як чоловічу, так і жіночу. Проте, як виявляється, люди схильні бачити ознаки невірності не тільки у явних її доказах, але й у найменших змінах в поведінці партнера. Підозри можуть викликати навіть найменш суттєві нюанси, пов’язати які зі зрадою вдасться лише за наявності бурхливої уяви. Тож, які саме розтиражовані «ознаки» невірності не є приводом для ревнощів? З першим списком варто ознайомитися чоловікам, щоб зрозуміти, що не є причиною для підозр:

  1. Якщо ваша кохана різко змінила стиль одягу, стала уважніша до свого зовнішнього вигляду, це ще не значить, що вона намагається виглядати привабливою для іншого чоловіка. Можливо, в неї просто з’явилися час та сили приділити увагу самій собі.
  2. Вона стала частіше і більше спілкуватися з друзями чи родичами, при чому вас на ці зустрічі не запрошує. Можливо, таким чином ваша половинка знаходить час, щоб відпочити від вашого товариства у компанії близьких людей, а не іншого чоловіка.
  3. Кохана більше не влаштовує вам скандалів та звичних для неї сцен ревнощів. Скоріш за все, це означає, що вона змирилася з наявним станом речей та вашою поведінкою або ж всерйоз на вас ображена.
  4. Підвищення сексуальної активності жінки та її грайливий настрій деякі чоловіки також розцінюють як доказ зради, хоча у більшості випадків все навпаки.

Представниці прекрасної статі не менше, а може навіть більше за чоловіків схильні драматизувати та вбачати навіть у найпростіших вчинках другої половини таємні наміри. Так, підозрілими жінками можуть видатися навіть такі невинні чоловічі вчинки:

  1. Після приходу додому, чоловік у першу чергу приймає душ. Його дружина може розцінити це як прагнення змити аромат сторонньої жінки, хоча насправді, найбільш ймовірно, він бажає відмити ті аромати, які супроводжують важкий робочий день.
  2. Якщо чоловік почав ходити до спортзалу, в очах його половинки це може виглядати як прагнення стати привабливим для інших жінок, хоча насправді все набагато простіше: напевне, йому набридли жарти друзів про пивний животик.
  3. На думки про чоловічу зраду жінку можуть наштовхнути навіть надмірна увага до неї зі сторони партнера. У жіночій свідомості така поведінка асоціюється з тим, що чоловік відчуває свою провину за невірність.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!