Вхід Реєстрація
Психологія

Холостякам на замітку

8 жовтня 2013, о 22:15

Самотній чоловік для того, щоб хоча б час від часу переставати бути самотнім, повинен зробити всій дім приємним для перебування (принаймні, нетривалого) жінок. Житло може дуже багато сказати про його мешканця, тому жінки які потрапляють у твій дім не мають бачити холостяцький барліг, не придатний для життя (на її думку). Твоя пасія повинна зрозуміти, що ти турбуєшся не тільки про її комфорт, а також здатен зробити комфортним і своє власне життя. Для цього замало просто прибрати та заховати брудні шкарпетки. Тобі доведеться обзавестися деякими речами, які стануть атрибутом приємного вечора:

  1. Два гарних скляних бокали на високих ніжках. Жінки дуже добре розуміються на естетиці столових приборів, що тобі, напевне, нічого не говорить. Проте дорогі вишукані фужери для шампанського допоможуть тобі вкотре довести жінці, що ти маєш гарний смак (вперше ти проявив цю свою рису, коли обрав її).
  2. Шампанське чи вино. Фужери потрібно використати за призначенням, оскільки твоя пасія навряд оцінить твоє почуття гумору, коли ти наллєш у них пиво. Шампанське або вино має бути таке ж вишукане, як і бокали, з яких ви будете його пити.
  3. Збірка книжок, які вражають своєю значущістю. Для них тобі ще потрібно буде обрати відповідне місце, а якщо немає книжкової полиці, гарненько постав їх на тумбі, де донедавна валялися чоловічі журнали та диски з відеоіграми. В цій колекції можуть бути, наприклад, Камю, Ніцше, Хемінгуей та кілька сучасних українських чи російських письменників.
  4. Домашній улюбленець чи, принаймні, вазончик. Хоча живе створіння у вигляді кота, хом’ячка, морської свинки чи іншого пухнастика все ж краще за банальний кактус. У будь-якому разі те живе, що знайдеться в твоєму домі (окрім торішнього супу) має бути доглянутим та виглядати цілком щасливим і ситим.
  5. Хороша постіль та м’які махрові рушники. Постільна білизна обов’язково повинна бути свіжою та чистою. Її вигляд так само має значення – ніяких залатаних простирадл та наволочок з різних комплектів. Крім того, після сексу твоїй партнерці, напевне, схочеться прийняти душ. Для цього їх знадобиться не тільки мило, а й великий махровий рушник якогось нейтрального кольору (білий або ніжно-зелений).
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!