Вхід Реєстрація
Психологія

Чоловічі професії, які приваблюють жінок

17 липня 2013, о 21:14

Загально відомо, що будь-яку людину найбільш повно характеризує рід її діяльності. З цієї точки зору професії як такі можуть бути привабливими та непривабливими для представників протилежної статі. Особливо важливою професійна приналежність партнера є для жінок, оскільки більшість з них саме роботу чоловіка вважають головним способом вираження його особистих якостей. Тому серед чоловічих спеціальностей склалися своєрідні рейтинги найбільш та найменш привабливих.

Почнемо з тих професій, які найбільш до вподоби представницям жіночої статі:

  1. Військовий, поліцейський, пожежник чи охоронець. Тобто всі ті професії, де уніформа чоловіка говорить про його мужність, силу та готовність боротися зі злом. До того ж, такі чоловіки зазвичай дисципліновані та охайні, що дуже важливо для сімейного життя та ведення спільного побуту.
  2. Представники складних технічних професій (наприклад, інженер або архітектор). Такі чоловіки добре розуміються у тих речах, у яких більшість жінок нічого не тямлять. Це додає чоловікові загадковості та однозначно характеризує його як інтелектуально розвинуту особистість.
  3. Чоловіки, які займають керуючі посади. При чому, навіть не дуже важливо, очолює чоловік велику корпорацію чи невеличкий департамент у державній структурі – головне, щоб у його прямому підпорядкуванні були люди, роботою яких він вміло керує.
  4. Викладач або лектор. При цьому мається на увазі не шкільний вчитель, а викладач вищої школи чи тренер, який проводить семінари та майстер-класи. При чому спеціалізація, тобто тематика лекцій, абсолютно не має значення для жінки – вмілого оратора вона готова слухати, навіть якщо він розказуватиме про квантову фізику.
  5. Актори, співаки, художники, фотографи та інші творчі чоловіки також приваблюють жіноцтво. Проте тонкі та романтичні творчі натури до вподоби далеко не всім жінкам, особливо, якщо чоловік не вміє отримувати прибуток зі своїх творчих доробків.

До антирейтингу увійшли представники таких професій: дрібні клерки, продавці, дрібні підприємці, шофери-дальнобійники, сантехніки, фармацевти та спеціальності, пов’язані з аграрною справою.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!