Вхід Реєстрація
Психологія

Чоловічі ігри у стосунках

6 серпня 2013, о 00:18

Чоловічі ігри у стосунках Нерідко трапляється так, що на початку стосунків чоловік та жінка значно зближуються, але потім чоловік різко відсторонюється або взагалі зникає з поля зору без будь-яких пояснень. Для жінки така поведінка зовсім незрозуміла. Вона цілими вечорами гіпнотизує телефон та декілька разів на годину перевіряє електронну пошту. У цей момент чоловік намагається відшукати вразливі сторони жінки, щоб в результаті мати можливість контролювати стосунки. Це суто чоловіча гра, яка має на меті досягнення таких цілей:

  1. Чоловік таким чином стає більш бажаним для жінки. З цієї точки зору його політика абсолютно правильна, адже більшість людей цінують тільки те, що бояться втратити.
  2. У жінки є можливість та час усвідомити, наскільки цей конкретний чоловік їй потрібен. Вона розуміє, наскільки багато нюансів свого теперішнього та майбутнього життя встигла пов’язати з цією людиною. Це спосіб примусити жінку гостро відчути свою закоханість та зажадати її об’єкт.
  3. Він не з’явиться знову на горизонті жінки, доки вона сама не піде йому на зустріч. У такому разі він матиме можливість диктувати свої правила, з якими жінка неодмінно погодиться. Проти таких чоловічих ігор є своя протиотрута. Жінці достатньо усвідомити, що вона не зобов’язана чекати на його повідомлення чи дзвінок, оскільки є самостійною та самодостатньою людиною. Якщо чоловік бажає займатися своїми справами – він має на це повне право. Як і жінка має право розважатися, займатися собою, поїхати з міста на вихідні разом із друзями чи просто виключити телефон та вийти з Інтернету для того, щоб відпочити. До того ж, у той час, як чоловік грає у свої ігри, жінці ніхто не заважає знайомитися з новими цікавими людьми (здебільшого, чоловічої статі) на сайті знайомств.

Зрештою, чоловік, не дочекавшись потрібної йому реакції, сам прийде до жінки хоча б для того, щоб пересвідчитись, що вона про нього не забула. Від цього моменту і назавжди право контролю над власними почуттями належатиме тільки самій жінці.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!