Вхід Реєстрація
Психологія

Чого не варто говорити чоловікові?

15 червня 2013, о 13:44

Чого не варто говорити чоловікові?

Не лише жінки люблять вухами та ними ж і ненавидять. Чоловіки також досить вразливі по відношенню до слів оточуючих, особливо, якщо їх каже жінка, яка йому небайдужа. Є кілька фраз, які чоловік ніколи не має почути від жінки та які можуть загрожувати їх подальшим стосункам.

«Миленько виглядаєш»

Якщо йдеться не про його дитячу фотографію, це удар по його почуттю власної гідності та мужності. Миленькою може бути дівчина, вдягнута як лялька. Миленькими бувають цуценята у дворі. Але аж ніяк не ваш мужній чоловік.

«Нам потрібно поговорити»

Ця фраза, напевне, відлякує не тільки чоловіків, але вони реагують на неї особливо болісно, коли вона звучить з вуст коханої дівчини. Почувши цю фразу, він навряд чи запам’ятає, що ви сказали потім, оскільки в нього включився механізм захисту від неприємностей і «режим скандалу».

«Все добре»

Не варто говорити своєму чоловікові, що у вас все добре, якщо очевидно, що це не так. Така явна брехня дратує та ображає представників сильної статі. Краще відразу поясніти чоловікові, що не так, аніж наражатись на конфлікт.

«Ти вважаєш її гарною/привабливою?!»

Не питайте це у свого партнера, якщо ви не готові почути правду замість компліменту в вашу сторону. Чоловіки з обережністю ставляться до виявів уваги іншим жінками, коли поруч кохана, тому не провокуйте їх.

«Яке плаття тобі до вподоби?»

У більшості випадків чоловік просто не в змозі допомогти жінці вибрати вбрання, якщо в декількох варіантах він не побачив явних недоліків. Тому не мучте його, бо він відчуває себе у цій ситуації безпомічним.

«Ти погладшав!»

Не думайте, що чоловіки не слідкують за своєю вагою, оскільки її баланс для них настільки ж важливий, як і для жінок. Тому якщо ви не бажаєте почути аналогічне зауваження стосовно вашої зовнішності, утримайтесь від такого сумнівного компліменту.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!