Вхід Реєстрація
Кохання

Як зіпсувати перше враження?

25 серпня 2013, о 23:10

Як зіпсувати перше враження? Перше враження від спілкування з людиною є визначним у подальшому ставленні до неї, особливо це твердження актуальне для романтичних знайомств на сайті. Намагаючись показати себе з кращої сторони, як жінки, так і чоловіки часто припускаються помилок, що призводять до розриву відносин, які навіть не встигли розпочатися. Ми визначили, чого точно не слід робити жінкам під час знайомства з чоловіками, щоб не зіпсувати враження про себе. Отже:

1. Бути холодною та байдужою.

Більшість представниць прекрасної статі переконані, що чоловіки повинні тримати ініціативу у спілкуванні. Проте якщо жінка не підтримує розмову і не цікавиться співрозмовником, він зрештою вирішить, що вона не зацікавлена у знайомстві.

2. Жалітися на життя або колишніх залицяльників.

Нового знайомого навряд чи зацікавить повний перелік хронічних хвороб, нещасних родичів, померлих улюбленців, а тим паче, йому не слід знати про всіх «негідників», які зустрілися жінці на життєвому шляху.

3. Поводитися надто екстравагантно.

Якщо епатаж не є частиною природної поведінки, то не варто «притягувати його за вуха» для того, щоб показати себе як неординарну особистість. Замість того, щоб вигадувати щось нове, жінці варто робити акцент на своїх природних сильний сторонах.

4. Агресивно сперечатися.

Якщо під час спілкування з новим знайомим було підняте суперечливе питання, не потрібно відразу «кидатися в бій», відстоюючи свої переконання. Жінка не повинна доводити свою точку зору за допомогою агресивних випадів на адресу співрозмовника.

5. Будувати плани на спільне майбутнє.

Якщо новий співрозмовник сам не поцікавився ставленням до сім’ї та стосунків, жінці не варто поспішати розказувати йому про свої матримоніальні плани. Більшість чоловіків відверто неприязно ставляться до представниць слабкої статі, головною ціллю життя яких є вдале одруження.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!