Вхід Реєстрація
Кохання

Як відновити мир?

7 серпня 2013, о 20:28

Тобі, напевне, доводилося бувати у ситуації, коли твоя кохана всім своїм виглядом демонструвала тобі, що вона ображається, а ти не міг навіть зрозуміти, що зробив не так. Після довгої і виснажливою гри в мовчанку зазвичай буває відбувається скандал, під час якого ти нарешті розумієш, у чому була твоя провина на її думку. Можливо, твій проступок і не був вартий тих криків, образ та витрачених нервів, проте в тебе все одно не було шансів уникнути сварки. Чи, все ж, шанси були? Тобі не обов’язково потрібно розуміти причини поганого настрою коханої, щоб вміти попередити грозу, яка насувається у твою сторону. Якщо твоя провина не суттєва або взагалі надумана, спробуй використати одну з наступних порад або скомбінувати ці дії.

  1. Йди у наступ першим. Їй все одно потрібно виговоритися, тому краще нехай зробить це в статусі того, хто обороняється: тоді її звинувачення будуть звучати не так переконливо. Не намагайся знайти серйозних причин для сварки, адже твоя основна ціль – просто безболісно пережити цей момент і спокійно будувати стосунки далі. Тому ти можеш звинуватити її, до прикладу, в тому, що ти не відчуваєш її тепла і любові у достатній кількості, або що не можеш більше ні про що думати, коли у коханої поганий настрій. Але роби це серйозно, щоб твої звинувачення не звучали так, ніби ти насміхаєшся.
  2. Ти – сама чарівність. Будь настільки смиренним та поступливим, наскільки це взагалі можливо. Вона не зможе довго сердитися та звинувачувати тебе, якщо по кожному пункту обвинувачення ти попросиш вибачення, навіть якщо в душі не визнаєш за собою жодної провини. Будь до неї лагідним, поспівчувай коханій та скажи, що тобі шкода, що їй довелося терпіти твою негідну поведінку та перейматися через тебе.
  3. Додай пристрасті. Ти напевне не раз бачив у фільмах, як мужні та розумні головні герої припиняли будь-які сварки зі своїми жінками міцними обіймами та пристрасним поцілунком. Чому б і тобі не спробувати? До речі, такий вияв пристрасті може привести вас до не менш пристрасного та приємного для обох примирення. Проте вдаватися до таких дій варто лише тоді, коли скандал ще не досяг свого апогею, адже у самому розпалі сварки ти ризикуєш отримати відчутного ляпаса.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!