Вхід Реєстрація
Кохання

Як стати поганцем?

8 жовтня 2013, о 22:13

Є категорія жінок, які люблять «поганих» хлопців, котрі нехтують багатьма правилами поведінки, в тому числі, і у стосунках з протилежною статтю. В цих чоловіках представниці слабкої статі вбачають втілення справжньої мужності та сили. Чи варто казати, що таких обранців шукають для себе лише закомплексовані, незрілі дами з заниженою самооцінкою? Якщо ви саме той чоловік, який вирішив розпочати стосунки з такою жінкою, вам доведеться хоча б перший час притримуватися наступних правил поведінки:

  1. Нехтуйте її бажаннями та капризами. В даній ситуації слово жінки не тільки не є законом, але й можна сприймати як керівництво до протилежної дії. Тобто, якщо вона хоче піти в кіно, поведіть її в цирк. Якщо вона каже, що не їсть після шести – не страшно, йдіть ввечері у піцерію та в неї на очах з’їжте апетитну піцу.
  2. Не проявляйте ознак турботливого ставлення. Якщо вона каже, що змерзла, запропонуйте їй пострибати на місці. І обов’язково влаштуйте тривалу пішу прогулянку містом, як тільки вона вдягне взяття на високих підборах. Не допомагайте їй вийти з автомобіля та не відчиняйте перед нею двері в кафе. Ні в якому разі не пропонуйте заплатити за неї після вечері в ресторані.
  3. Провокуйте ревнощі. Відверто фліртуйте з офіціантками та продавщицями. Довго та зацікавлено розмовляйте з якоюсь подругою по телефону в її присутності. Коментуйте привабливість зовнішності актрис у фільмах та моделей на рекламах.
  4. Не виявляйте інтересу. Не потрібно цікавитися її життям, турботами та радісними подіями, що з нею стаються. Ні в якому разі не вітайте її на День святого Валентина чи Восьме березня. Телефонуючи до неї, не питайте, чи вона зайнята і чи має можливість говорити з вами у даний момент. Та робіть вигляд, що не пам’ятаєте, як звуть її подруг чи кота.

Скоріш за все, дуже скоро вашій дівчині просто набридне таке ставлення і вона влаштує грандіозний скандал. Пообіцяйте їй змінитися (тільки заради неї, звісно ж) і продовжуйте будувати стосунки, але тепер вже ніжні та романтичні. Якщо ж ваша ганебна поведінка не справила очікуваного враження і ваша пасія досі дивиться на вас очима, повними захоплення, то такі стосунки не мають шансу на нормальне продовження.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!