Вхід Реєстрація
Кохання

Як позбутися спогадів про колишнє кохання?

15 липня 2013, о 22:11

Усі романтичні стосунки починаються якщо не однаково, то дуже схоже: квіти, SMS, нічні гуляння під зорями, кіно, кафе, поцілунки на лавках, море ніжності та шалена пристрасть… А от закінчитись стосунки можуть по-різному: в когось легким прощання, в когось гучним скандалом. Як би не склалося, а стосунки вже хоча б за те, як вони починалися, потрібно поважати. І дати собі час перепочити.

Всі, хто хоч раз пережив розрив серйозних стосунків, задавали собі питання про те, скільки часу має минути, щоб нові відносини мали шанс. У кожного цей процес відбувається по-різному, проте жодна людина не здатна відразу та повністю відпустити спогади. Саме спогади, як ніщо інше, труять наші нові стосунки та стають для нас справжньою перешкодою. Тому давайте поговоримо про те, як заставити пам’ять замовкнути.

  1. Навіть якщо після закінчення стосунків у вас лишилися досить товариські відносини з колишнім партнером, намагайтеся від нього дистанціюватися, принаймні, на деякий час. Не телефонуйте та не надсилайте одне одному повідомлення без необхідності. Зустрічайтеся лише у разі крайньої потреби. А про таку річ, як дружній секс, взагалі забудьте, бо це лише роз’ятрить рани і не дасть вам рухатися далі.
  2. Шукайте нові знайомства там, де ви раніше не бували. Якщо ваш ритм життя не дозволяє вам відвідувати світські заходи та подорожувати, шукайте інший зручний для вас спосіб. Зазвичай найменш витратним у плані коштів, часу та енергії є спілкування на сайті знайомств.
  3. Змінюйте систему асоціацій. З колишніми стосунками вас пов’язує дещо глибше ніж свідомі спогади, а саме – асоціації. Спогад про людину може причаїтися будь-де: у запаху парфумів, у звуках музики, у смаку страви тощо. Якщо у вас немає можливості позбутися речей, які нагадують вам про екс-кохання, то змінюйте асоціації з ними. Наприклад, зберіть веселу компанію друзів у тому ж ресторані, де ви відпочивали раніше зі своїм колишнім партнером. Або подаруйте колезі ті самі парфуми, що асоціюються у вас з невдалими стосунками, і цей аромат згодом отримає нову, не прив’язану до старих спогадів, асоціацію із зовсім іншою людиною.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!