Вхід Реєстрація
Кохання

Як перетворити Інтернет-знайомство на дещо більше?

26 серпня 2013, о 19:45

Як перетворити Інтернет-знайомство на дещо більше Знайомитися в Інтернеті просто і зручно, особливо, якщо використовувати для цього спеціалізований сайт. Онлайн-спілкування позбавлене тих умовностей, якими наділені зустрічі в реальному житті. Тому багатьом Інтернет-романтикам дуже непросто перевести он-лайнові стосунки на новий рівень. Причиною цьому найчастіше є страх: побоювання виявитися не таким дотепним, гарним, розумним тощо. Листуючись на сайті знайомств, людина має час подумати, що сказати і як саме це зробити, чого дуже не вистачає у реальному спілкуванні. Та й на фото, викладені на сервісі, майже всі виглядають найкращим чином. Проте, попри всі переживання, побачення «в реалі» є логічним продовженням Інтернет-знайомства і щоб нарешті зважитися на цей крок, потрібно підготувати себе та своє нове кохання.

  1. Не брехати у переписці про свою зовнішність, вік, соціальний статус та інше. Але якщо не вдалося втриматися, краще зізнатися про це заздалегідь та сподіватися на милість, аніж побачити в чужих очах розчарування та відчути гіркоту відмови.
  2. Не розраховувати на щось більше, ніж одне побачення. Можна місяцями спілкуватися з людиною в Інтернеті та навіть по телефону, проте зрозуміти, чи у вас щось вийде, можливо лише при особистій зустрічі. Якщо не чекати надто багато від першого побачення, воно, цілком можливо, перевершить всі сподівання.
  3. Не пропонувати зустрічі кожному новому (новій) Інтернет-знайомому. Такі побачення, поставлені на «конвеєр», навряд чи принесуть бажаний результат, а саме – початок серйозних стосунків. Перш ніж йти на зустріч, потрібно переконатися у своїй зацікавленості цією конкретною людиною.
  4. Не розчаровуватися у знайомствах та в собі. Якщо одне чи два побачення пройшли не надто вдало, це ще не привід обростати комплексами та ставити хрест на особистому житті.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!