Вхід Реєстрація
Кохання

Як не зіпсувати нові стосунки?

20 вересня 2013, о 10:40

Поринаючи в нові стосунки, людям дуже складно мислити тверезо та адекватно оцінювати свої дії по відношенню до партнера. Ми намагаємося якомога яскравіше продемонструвати свою пристрасть та захоплення, забуваючи про те, що відносинам потрібен стабільний та правильний розвиток. Щоб стосунки розвивалися найкращим чином, потрібно від початку дотримуватися декількох нескладних правил:

  1. Виділіть конкретний час, який ви цілковито присвячуєте одне одному. Закоханим людям кортить проводити разом кожну хвилину життя, але для нормальної життєдіяльності цього може виявитися забагато. Як би добре вам не було, коли ви разом, не варто забувати, що ви маєте й інші потреби, обов’язки та захоплення. Тому не варто заради кохання кидати роботу чи навчання, переставати спілкуватися з іншими людьми та займатися своїми хобі. Для коханої людини виділіть певний час (вільний від повсякденних турбот), який ви зможете присвятити тільки їй.
  2. Не нав’язуйтесь своєму партнерові. Як би сильно вам не хотілося бути поруч з коханою людиною у кожен момент її життя, не нав’язуйте їй своє товариство. Вчіться відпочивати одне від одного та давайте можливість партнерові скучити за вами. Не вимагайте звіту про всі його/її дії, а зачекайте, доки ваш партнер сам захоче розказати про те, що відбулося в його житті. Не контролюйте вашу кохану людину: поважайте її право на особисте життя.
  3. Не будуйте занадто далекоглядні плани.
  4. Двотижневий роман ще не привід склади списки гостей на весілля, а також зарано думати про колір шпалер у спільній спальні, якщо ви ще навіть не плануєте жити разом. Живіть сьогоднішнім днем та повною мірою насолоджуйтесь кожним етапом стосунків. Не будуйте занадто далекоглядних планів, щоб потім не відчути розчарування, коли щось складеться не так, як ви бажали.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!