Вхід Реєстрація
Кохання

Сказати «Ти мені подобаєшся!» можна не тільки словами

17 червня 2013, о 15:30

Сказати Ти мені подобаєшся! можна не тільки словами

Часто, коли жінка намагається зрозуміти чоловіка, їй починає здаватися, що представники протилежної статі прибули до нас з іншої планети. Це, звісно, перебільшення, але ступінь непорозуміння від того меншою не стає. Так, жінка часто не може зрозуміти, чи подобається вона чоловікові, чи їх взаємний потяг лише плід її уяви. Все не так складно, як здається на перший погляд. Адже є декілька переконливих «симптомів» чоловічої прихильності, на які в першу чергу потрібно звертати увагу.

Дзеркало душі

Як не дивно, але очі часто бувають більш красномовними, аніж слова вашого співрозмовника. Вірною ознакою зацікавленості є те, що чоловік дивиться в очі жінки, майже не відводячи погляду. Про це ж говорять розширені зіниці. Варто зауважити, що звуження зіниць може означати вороже ставлення (або яскраве освітлення). А найбільш очевидним проявом симпатії є те, як погляд чоловіка блукає жіночим тілом під час спілкування: якщо він плавно опускає очі до зони декольте і нижче, це явна ознака не тільки прихильності, але й сексуального потягу.

Намагання причепуритися

Ви можете бути впевненими, що чоловік дійсно старається справити на вас хороше враження, якщо під час спілкування він пригладжує своє волосся, постійно поправляє краватку чи комір, перевіряє, чи застібнута його сорочка, або розгладжує складки на одязі тощо. Зважаючи на те, що так перейматися власною зовнішністю взагалі не властиво чоловікам, до цього їх найчастіше спонукає товариство привабливої жінки.

Дотики та скорочення відстані

Якщо ви не байдужа чоловікові, він буде намагатися скоротити дистанцію між вами і шукатиме причини доторкнутися (нібито випадково або з наміром поправити одяг чи зачіску). Суто чоловічим проявом уваги є те, що чоловік кладе руку на спинку вашого сидіння чи стільця – це вже майже обійми.

Поза

Чоловік буде намагатися показати себе відкритим до спілкування і не тільки, в чому не останню роль відіграє положення тіла. Сидячи перед жінкою, яка йому небайдужа, чоловік не стане схрещувати руки, а також широко розставить ноги, підсвідомо демонструючи свою належність до чоловічої статі.

Посмішка

Як і у будь-яких інших людських стосунках, міміка, а саме доброзичлива посмішка, – один з головних проявів приязні. Але та посмішка, якою посміхається до жінки зацікавлений чоловік, повинна змінювати його обличчя, проявляти мімічні зморщечки біля очей і на щоках, а також робити погляд більш ласкавим.

Нерішучість

Ця ознака проявляється по-різному: деякі чоловіки можуть зашарітися, інші плутаються у словах та затинаються, треті промовляючи кожне слово, уважно шукають в очах жінки схвалення та розуміння.

Ревнощі

Малознайомий чоловік навряд чи наважиться влаштувати жінці сцену ревнощів, проте деякі їх прояви ви все ж можете спостерігати. Наприклад, різке погіршення настрою, коли з його посією говорить інший чоловік, або напруженість, коли жінка розповідає про знайомих представників сильної статі.

Очевидні прояви симпатії

Запрошення на побачення, подарунки та інші знаки уваги, дзвінки, SMS та електронні листи романтичного змісту – все це прямі прояви зацікавленості та симпатії, які жінка просто не може не помітити.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!