Вхід Реєстрація
Кохання

Щоб жінки тебе любили…

18 червня 2013, о 10:02

Щоб жінки тебе любили… Ти вважаєш, що твій товариш/колега/сусід, який має успіх у жінок, насправді отримав цей надзвичайний талант ще при народжені? Здатність спілкуватись з жінками та причаровувати їх – це не якийсь особливий дар, а вміння, якому можна навчитись. Для того, щоб це стало можливим, ти маєш включити в свою систему цінностей всього декілька принципів, які значною мірою допоможуть тобі у спілкуванні з представницями прекрасної половини людства. Запам’ятай всього п’ять простих заповідей і використовуй їх у своєму житті.

Отже, перша заповідь звучить гордо: «Я – чоловік».

І це чудово! Говори це собі постійно. І пам’ятай, що ти народжений для того, щоб прагнути причаровувати жінок, тому ти не повинен за це вибачатись. Скажи собі: «Я люблю жінок, і маю на це повне право!»

Заповідь №2: Невдачі – це також досвід.

При чому – неоціненний. Ти не застрахований від невдач на любовному фронті, як і будь-який інший чоловік. Проте твої невезіння та промахи залежать не тільки від тебе. Наприклад, дівчина не захотіла з тобою спілкуватись, оскільки їй було просто не до того. Будь-яка невдача – це лише привід навчитися на власних помилках. Саме помилки – твій найкращий вчитель.

Заповідь №3: Спілкування з жінками для тебе – це задоволення!

Ти повинен отримувати задоволення від самого лише спілкування з жінкою чи дівчиною. А вона повинна це відчувати. Якщо ти не отримуєш задоволення, значить таке спілкування не буде приємним і твоїй співрозмовниці. Якщо ж ти почуваєш себе комфортно і впевнено, то і в тебе, і в дівчини будуть лиши приємні враження від розмови.

Заповідь №4: Будь гнучким!

Не зациклюйся лише на одній ідеї або темі. Не продумуй наперед кожне своє слово, а більше імпровізуй. Не використовую заїжджені шаблони, намагайся бути непередбачуваним.

Заповідь №5. В тебе є все, що потрібно, щоб причарувати будь-яку дівчину

Не думай про те, що ти для якоїсь дівчини недостатньо гарний, високий, стрункий, начитаний, заможний тощо. Зосереджуйся на своїх сильних сторонах. Пам’ятай, що жіноча прихильність має суто емоційну природу, тому старайся викликати тільки позитивні емоції, відводячи на задній план можливість раціональної оцінки тебе. Не роби ставку лише на одну свою сильну сторону, будь багатогранним, тоді дівчина, відкриваючи для себе твої позитивні якості, не буде мати можливості розгледіти негативи.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!