Вхід Реєстрація
Кохання

Що чоловік насправді хоче від жінки?

14 червня 2013, о 15:44

Чоловіки визначили десять критеріїв (достоїнств), яким має відповідати ідеальна в їх розумінні жінка. Перевірте, чи відповідаєте їм ви?

  1. Самодостатня і життєрадісна. Ідеальна жінка повинна бути сповнена сил та жаги до життя, знаходити час не тільки для коханого і для роботи, але й для своїх друзів, захоплень тощо. Для такої жінки головною ціллю в житті є не вдало вийти заміж, а бути щасливою з чоловіком чи без нього.
  2. Ідеальна жінка вміє стати справжнім і найкращим другом для свого чоловіка. Поруч з такою коханою чоловік завжди почуває себе комфортно та на своєму місці.
  3. Опитування чоловіків показали, що в їх уявленні ідеальна жінка не робить перший крок у стосунках. Будь-який чоловік прагне самостійно завоювати таку жінку.
  4. Ідеальна жінка на тисне на чоловіка та не обмежує його свободу. Тому не варто контролювати кожен крок коханого та вимагати його бути з вами на зв’язку 24 години на добу. Краще, якщо він сам скучить та подзвонить чи прийде до вас.
  5. В сексуальності ідеально жінки немає надмірності. Вона ні в якому разі не є вульгарною та не дозволяє собі відверті висловлювання хоча в перший час після знайомства.
  6. Ідеальна жінка правильно обирає час для сексу, тобто не проводить ніч у ліжку з чоловіком після першого ж побачення. Вона добре знає, коли настав час для першої близькості, тому це відбудеться саме так і саме тоді, коли прийшов потрібний момент.
  7. Жінка не буде терпіти неналежно поведінку чоловіка, який є поруч з нею. Тобто він цінує таку жінку на стільки, що навіть не допускає можливості своєї зради. З цієї ж причини, ідеальна жінка не стане зустрічатися з одруженим чоловіком.
  8. Вона уважна та турботлива. Така жінка вміє показати своєму чоловікові, наскільки сильні її почуття до нього, за допомогою невеличких знаків уваги.
  9. Поруч з ідеальною жінкою є справжній чоловік, оскільки вона вміє обирати та не розмінює себе на тих, хто її не гідний. Вона не допускає зневажливого чи грубого поводження з собою з боку чоловіка та ніколи не стане терпіти принижень. Вона не влаштовує скандалів, а просто йде від такого чоловіка раз і назавжди.
  10. Ідеальна жінка вміє кохати та бути коханою.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!