Вхід Реєстрація
Кохання

Серйозні стосунки - як побороти страх?

12 листопада 2013, о 01:07

Серйозні стосунки - як побороти страх? Деякі самотні люди покладають відповідальність за свою самотність на найрізноманітніші фактори. Це може бути брак часу, повна віддача роботі чи захопленням, небажання змінювати щось у своєму житті, неможливість знайти «свою людину» тощо. Проте за всіма цими «відмовками» може критися банальний страх серйозних стосунків. Причини такого страху у кожного різні: хтось вже пережив невдалі стосунки та боїться їх повторення, а хтось не достатньо рішучий, щоб щось змінити у своєму житті. Проте страх стосунків може призвести до того, що через багато років людина гірко пошкодує про втрачені можливості знайти своє кохання. Побороти свої страхи досить просто, варто лише їх визнати та віднайти причини. Психологи виділяють декілька основних причин боязні стосунків:

  1. Страх залежності: це природно, що двоє людей, які перебувають у серйозних стосунках, психологічно залежні одне від одного. Проте деякі люди дуже бояться втратити свою незалежність, стати прикутим до іншої людини та неспроможним самостійно йти по життю. Проте у здорових зрілих стосунках двоє людей підтримують та доповнюють одне одного, не вимагаючи повної залежності партнера.
  2. Страх розчарувань: не всі романтичні стосунки мають щасливий кінець, але це ще не привід для того, щоб їх не розпочинати. Кожні нові відносини – це досвід, який робить нас мудрішими та кращим, вчить, як правильно любити та як бути коханою людиною. Зрештою, ми вчимося обирати тих партнерів, які не розчаровують нас та з якими ми можемо бути щасливими.
  3. Страх втрати щось у своєму житті: кохана людина вимагає того, щоб ви витрачали свій час на неї, проте це має бути приємністю, а не обов’язком. Щоб розвивати відносини, вам не потрібно полишати свої хобі та припиняти спілкування з іншими близькими людьми. Насправді кохана люди стане органічною та невід’ємною частиною вашого життя та ніколи не вимагатиме пожертвувати тим, що для вас важливо.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!