Вхід Реєстрація
Кохання

Правила, які допоможуть зберегти стосунки

10 червня 2013, о 23:16

Правила, які допоможуть зберегти стосунки

Буває так, що стосунки «не клеяться», але втрачати їх прикро та боляче. Це спільна проблема багатьох пар, яка, напевне, у свій час зачепила кожного з нас. Для того, щоб не повторювати власні та чужі помилки, потрібно провадити «профілактичні роботи» від самого початку стосунків. Для цього психологи розробили 20 загальних правил поведінки для закоханих пар, які допоможуть не тільки зберегти, а й покращити стосунки:

 1. Ви повинні бути впевненими у тому, що ваш партнер ставиться до ваших стосунків так само, як і ви. Тобто, бачення розвитку відносин має бути спільним.
 2. Пам’ятайте, що одна тільки пристрасть ще не є ознакою кохання, хоча на початку стосунків ці два почуття легко сплутати.
 3. Ви повинні бути щирими зі своїм партнером, та маєте право на взаємну щирість. Не бійтеся говорити про свої почуття та бажання стосовно вашої другою половинки.
 4. Ви повинні мати спільні цілі, у досягненні яких ви дієте як одна команда, поєднуючи для цього свої вміння та можливості.
 5. Поважайте свого партнера, незважаючи на те, що його переконання можуть бути відмінними від ваших власних. Адже саме відмінність робить його цікавим для вас.
 6. Не закривайте очі на недоліки, які ви помічаєте у своєму партнері. Ви повинні навчитися відкрито говорити про те, що вам не подобається, але при цьому намагайтеся зрозуміти, чому ваша близька людина повидить себе певним чином та як можна досягти компромісу.
 7. Якщо з’являються певні проблеми, вирішуйте їх негайно або настільки швидко, наскільки це можливо, адже більшість проблем мають властивість накопичуватись.
 8. Навчіться домовлятись зі своїм партнером та розвивати вашу культуру стосунків. Ви повинні самостійно визначати правила, за якими відбуваються ваші відносини.
 9. Навчіться не тільки слухати, але й чути свого партнера, щоб він відчував, що ви його розумієте.
 10. Ви маєте розвивати почуття духовної близькості. Коли такого почуття нема, люди віддаляються одне від одного і стають чужими.
 11. Не бійтеся ділитися своїми власними планами на майбутнє, навіть якщо вони відрізняться від того, що планує ваш партнер. Тільки таким чином ви досягнете компромісу і зможете побудувати спільне майбутнє, у якому кожен з вам буде щасливий.
 12. Скільки б часу не пройшло від початку ваших стосунків, роль особистої гігієни не стає меншою. Пам’ятайте про це.
 13. Стосунки пари від будь-який інших відрізняє перш за все наявність сексу. Тому це є однією з найважливіших складових щасливих відносин між закоханими. До того ж, секс допомагає відчути близькість.
 14. Не переносьте свої негативні відчуття на партнера, якщо він не винен у їх виникненні.
 15. Навчіться простити пробачення тоді, коли відчуваєте свою провину. Ви завжди повинні намагатися виправити свої помилки, доки не стало надто пізно.
 16. Хоча ваша залежність одне від одного здається вам дуже зворушливою, вона не має бути повною. Ваша залежність від партнера перекладає на нього відповідальність за ваше щастя, що може стати для нього занадто важким тягарем.
 17. Поважайте себе та не втрачайте власну гідність, незалежно від ситуації. Вас буде любити та поважати ваш партнер, тільки якщо ви любите себе.
 18. Вас з вашим партнером мають поєднувати спільні інтереси. Якщо таких зараз немає, варто почати вдвох те, чого жоден з вас досі не пробував робити (наприклад, зайнятися певним видом спорту, який цікавий обом).
 19. Ваші стосунки мають базуватися на співробітництві, тобто повинен бути поділ обов’язків, а також розуміння того, що у партнера є права.
 20. Піклуйтесь про себе і про здоров’я вашої другої половинки.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!