Вхід Реєстрація
Кохання

Перший спільний Новий рік: як підготуватися?

1 грудня 2013, о 13:36

Перший спільний Новий рік: як підготуватися? Ваші відносини вже настільки розвинулися, що ви вирішили засвідчити їх, зустрівши разом Новий рік? Така подія потребує ґрунтовного підходу до її підготовки. Рішення стосовно спільного спілкування Нового року мають прийматися разом та обговорюватися заздалегідь. Процес приготування може виявитися дуже приємним та ще більше зблизити вас. Проте деякі розбіжності у поглядах можуть стати причиною для конфліктів. Тому, щоб святкування пройшло вдало для вас обох і залишило лише приємні спогади, потрібно обговорити його деталі та дійти згоди щодо всіх нюансів. Питання, які вам варто вирішити разом:

Святкувати Новий рік удвох чи в компанії?

Вам може бути до душі можливість провести найромантичнішу ніч року, насолоджуючись спілкуванням одне з одним. Проте, якщо ви побоюєтесь, що таке святкування змусить вас нудьгувати, варто провести цей час у веселій компанії друзів. Ви можете поєднати ці два варіанти, розпочавши святкування з друзями і продовживши його наодинці в романтичній обстановці. Для першого спільного Нового року є і своє табу: не зустрічати його в колі родичів одного з партнерів.

Що їсти та пити у Новорічну ніч?

Меню має враховувати гастрономічні вподобання обох з пари, оскільки голод – не найкращий фон для романтичного настрою. Дуже добре, якщо на вашому столі, окрім традиційного салату Олів’є, будуть і більш вишукані страви. Проте остерігайтеся екзотичної їжі, яку ви досі не пробували, оскільки проблеми з травленням можуть суттєво попсувати святкування. Особливу увагу приділіть вибору алкогольних напоїв: вишукане шампанське та легкі лікери доповнять атмосферу романтики, а от більш міцні напої можуть зробити вашу вечірку неконтрольованою.

Що дарувати на Новий рік коханій людині?

Обговоріть з партнером цінність подарунку, щоб не вийшло так, що один подарунок буде виглядати більш дорогим та розкішним за інший. Якщо ви святкуєте удвох, то можете подарувати одне одному щось особисте та навіть інтимне, проте цього не варто робити, знаходячись у великій компанії. В загальному, для подарунка партнерові ви можете проявити всю свою креативність, єдине табу – це відсутність будь-якого презенту.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!