Вхід Реєстрація
Кохання

Неправильне кохання

27 вересня 2013, о 20:29

Як ви собі уявляєте ідеальне ставлення до вас з боку вашої коханої людини? Як при цьому ви ставитеся до свого партнера? Чи відповідають ваші стосунки вашим власним уявлення про ідеал? Якщо це не так, то ще не пізно все виправити. Починати, як годиться, потрібно з себе, оскільки більшість наших вчинків у відносинах з коханими мають ефект «бумерангу». Тому те, як ви виражаєте своє ставлення має відображення у вчинках партнера. Почати вносити корективи потрібно з роботи над помилками, найбільш розповсюдженими з яких є наступні:

  1. Занадто багато вимог. Можливо ви покладаєте на партнера забагато обов’язків або вимагаєте від нього/неї вирішувати ваші завдання. Ви не залишаєте вашій коханій людині права самостійно вирішувати, що вона має для вас робити, а що – ні.
  2. Надміру серйозне ставлення до незначних недоліків партнера. Ідеальних людей немає, але про цю аксіому закохані дуже часто забувають. Якщо без долі гумору ставитися до незначних вад у характері чи поведінці коханої людини, такі недоліки можуть з часом перерости у реальну перешкоду здоровим стосункам.
  3. Проблематизація відносин. Є такі люди, які здатні створити проблему або відшукати її навіть у найменших дрібницях. Вони просто не розуміють, що підготовка поїздки на відпочинок може бути не проблемою, а приємними клопотами. Переплутане місце зустрічі – це привід для жартів, а не для сварок. І так далі.
  4. Заявляти права на другу половину. Багато хто сприймає факт одруження як пожиттєвий дозвіл розпоряджатися долею своєї другої половини. Так само нерідко ставляться одне до одного і закохані пари, які лише починають будувати стосунки. В таких відносинах жоден з партнерів не відчуває себе самостійною та самодостатньою людиною.
  5. Немає особистих речей – є наші речі. Кожній людині для нормального психічного самопочуття потрібен власний простір, невід’ємною частиною якого є матеріальні цінності. Проте, коли в житті з’являється кохана людина, вона заявляє своє право на речі партнера як на свої власні.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!