Вхід Реєстрація
Кохання

Небезпека знайомства на вулиці

15 липня 2013, о 22:02

Чомусь багато людей вважають, що якщо наші батьки та батьки їх батьків познайомилися просто на вулиці чи у транспорті та кафе, то це досі найкращий спосіб шукати другу половинку. Проте знайомства просто неба у нас час можуть приховувати у собі чимало небезпек, особливо, щодо дівчат та жінок.

По перше, зважуються на знайомство на вулиці переважно молоді та запальні парубки або люди з не надто чистими помислами. Дорослий солідний чоловік навряд чи зважиться на те, щоб причепитися до дами, яка йому сподобалась, просто надворі чи у метро. До того ж, знайомства на вулиці – це улюблена розвага так званих пікаперів, котрі не націлені на бодай якісь подальші стосунки з дівчиною, а лише задурюють їй голову солодкими балачками. Такі люди завжди знають, де краще знайомитись у Львові, Києві, Чернівцях чи у будь-якому іншому місці, і вони вже давно облюбували парки та сквери у центрі міста та біля учбових закладів. Не варто відразу плюватися в сторону пікапера, а краще пожалійте нещасного, адже для нього такі нетривалі знайомства – єдиний спосіб самоствердитись та позбутися численних комплексів.

Крім того, знайомства на вулиці – це дуже непевний спосіб знайти кохану людину. Насправді, не можна ж просто всістися на лавку очікуванні судженого чи до скону їздити у громадському транспорті, дивлячись на натовпи пенсіонерів та студентів.

Інша справа – спеціалізований сайт знайомств, де ніхто себе не нав’язує та дається можливість самостійно обирати співрозмовника. Тут є люди різного віку, професій, уподобань тощо. Серед величезної кількості анкет неодмінно знайдеться хоча б декілька, які тебе зацікавлять. А серед них, цілком можливо, є резюме твоєї майбутньої коханої людини. Так, сайт знайомств не застрахує тебе від залицянь пікаперів та тих, кого цікавлять нетривалі стосунки з метою одноразового сексу, проте таких людей легше відкинути та проігнорувати онлайн, аніж при спілкуванні віч-на-віч.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!