Вхід Реєстрація
Кохання

Найбільш розповсюджені помилки чоловіків при знайомстві в Інтернеті

20 червня 2013, о 00:10

Найбільш розповсюджені помилки чоловіків при знайомстві в Інтернеті

Інтернет, а саме сайт знайомств, – це те місце, де шанси познайомитись з дівчиною не залежать від зовнішнього вигляду, кількості вільного часу, статку, місця проживання тощо. Отож, скористатися такою можливістю для самотнього чоловіка може бути ледь не останнім шансом налагодити своє особисте життя. При цьому в Інтернеті не діють правила вуличного знайомства, на сайті все набагато простіше. Тобто навіть найсором’язливіший парубок буде почувати себе тут комфортно, якщо не стане припускатися найбільш розповсюджених помилок чоловіків під час знайомства в Інтернеті.

  1. Не варто відмовляти собі у можливості поспілкуватися з дівчиною, якщо ви вважаєте, що вона занадто гарна для вас. На сайті знайомств шанси розпочати стосунки з красунею у будь-якого чоловіка приблизно 50/50, що вже вдвічі краще, ніж стовідсоткова невдача у разі відсутності навіть спроби.
  2. Під час знайомства не намагайтеся здаватися найважливішим чи найрозумнішим чоловіком як мінімум на цьому сайті, навіть якщо ви таким є. Не потрібно набридати дівчині надрозумними фразами, і тим паче, не виправляйте її помилки в написанні слів чи розставлянні розділових знаків.
  3. Не будьте надто нав’язливим та придушуйте у собі відчуття власності стосовно жінки, з якою щойно познайомились. Дайте їй свободу вибору та не тисніть на неї, тоді ця дівчина обере найбільш толерантного і розуміючого чоловіка, тобто вас.
  4. Не вимагайте вислати вам фото у повний зріст, бажано у купальнику, невдовзі після початку спілкування. Навіть, якщо для вас найважливіше в дівчині – зовнішність та гарна фігура, ви можете ніколи так і не дізнатись, як вона насправді виглядає, якщо будете на неї тиснути.
  5. Пам’ятайте, ваша співрозмовниця нічого вам не винна, і тим, що ви першим почали спілкування, ви не зробили їй послугу. Не вимагайте від неї дати свій номер телефону, доки вона сама не проявить ініціативу. Не влаштовуйте їй віртуальних сцен ревнощів тільки через те, що вона спілкується ще з кимось на сайті.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!