Вхід Реєстрація
Кохання

Макіяж для першого побачення

16 липня 2013, о 23:33

Перше побачення є одним з найважливіших кроків у стосунках, адже саме воно визначає подальший розвиток взаємовідносин між двома людьми. Особливо важливою є зустріч при знайомстві через Інтернет, коли двоє людей бачаться вперше. Наше перше враження є визначальним у ставленні до людини, тому приємний зовнішній вигляд – це головне на побаченні. На фото, які жінка розміщує на сайті знайомств, вона завжди виглядає найкращим чином, тому, щоб не зіпсувати створений образ, і на першому побаченні потрібно виглядати якнайкраще.

Одяг, який вдягає жінка на побачення, – це справа смаку. Зрозуміло, що він має бути жіночним та відповідати характеру. А от макіяж – це прояв суто жіночої майстерності, який має бути на висоті. Часто панянки намагаються проявити себе «в усій красі», зробивши яскравий make-up. Це найбільш розповсюджена помилка жінок, яка може призвести навіть до розриву стосунків, які щойно почалися. Занадто помітний макіяж у яскравих барвах робить жінку схожою на розфарбовану ляльку або навіть додає віку, що не тільки не є привабливим, але й може відштовхнути нового знайомого.

Збираючись на перше побачення, не варто тренувати новий вид макіяжу для того, щоб вразити чоловіка. Незвичні барви та їх поєднання навряд чи піддадуться вам з першого ж нанесення, а криві та невпевнені лінії не додадуть привабливості. Тим паче, ви не можете бути впевнені, що новий вид макіяжу пасуватиме до розрізу очей, форми обличчя та губ. Найкраще зупинити свій вибір на тому виді мейк-апу, який вам звичний і на нанесення якого вже «набита рука».

Взагалі відмовитися від нанесення макіяжу – теж не найкраща ідея. На вашому обличчі повинен бути хоча б «необхідний мінімум» косметики, наприклад, пудра, туш для вій та блиск для губ. Виключення можна зробити, якщо ви не користуєтеся косметикою у повсякденному житті: в такому разі макіяж може змусити вас почуватися невпевнено та некомфортно, що неприпустимо на побаченні, тим паче, першому.

Ідеальним варіантом для першого побачення є макіяж в теплих пастельних тонах з мінімумом блискіток. Рівний тон обличчя має бути згладжений свіжим рум’янцем, для чого вам знадобляться персикові або ніжно-рожеві рум’яна. Не варто використовувати тон (основу чи пудру), темніший за колір вашого обличчя. Якщо ваша шкіра стає масною протягом дня, можете скористатися світлішою пудрою. Не вітаються також велика кількість туші на віях та контрастні тони помади (як темні та яскраві, так і надто бліді). Якщо вам важко визначитись з кольором помади, скористайтеся замість неї напівпрозорим блиском для губ.

Макіяжу має бути достатньо для того, щоб підкреслити найбільш привабливі риси вашого обличчя, проте не надто багато, щоб make-up не змінив вас кардинально. Пам’ятайте, що макіяж має гармонійно поєднуватися з загальним образом, тобто зачіскою, кольором очей, одягом тощо.

Зробивши макіяж, пильно придивіться до свого відображення у дзеркалі та спробуйте уявити, який образ закарбується у пам’яті вашого нового знайомого. Якщо вас задовольнить власна оцінка, можете бути впевнені, що ви готові до першого побачення!

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!