Вхід Реєстрація
Кохання

Ідеї для романтичної вечері

1 вересня 2013, о 22:40

idei-dlya-romantychnoi-vecheriПідкорити жінку – нелегка справа, тому кожен чоловік, розпочинаючи нові стосунки, жадає проявити себе як романтичну натуру. Зробити це простіше, ніж тобі здається. Варто запам’ятати одне: якщо чоловік зважає тільки на смак та кількість їжі, то жінці більш важливо, як відбувається трапеза. Тому романтична вечеря у незвичному місці – це саме те, що потрібно для вдалого побачення, яке вразить жінку. Ми можемо запропонувати тобі кілька ідей того, де можна влаштувати приємну та романтичну вечерю.

Вечеря на природі

Влаштуй для коханої пікнік під зоряним небом. Це має бути не тривіальний похід з приготуванням шашлику, а справжній пікнік у кращих традиціях старого голлівудського кіно. Їжа має бути легкою та вишуканою: ніяких бутербродів чи піци! Чудово підійдуть фрукти зі збитими вершками, канапки з ікрою, шоколадний пудинг тощо. І не забудь про шампанське, яке, до речі, не варто пити з пластикових стаканчиків. В ідеалі, для цього пікніку використовуй тільки скляні фужери та керамічні тарілки, оскільки незручний одноразовий посуд може зіпсувати атмосферу вишуканості та романтичний настрій.

Вечеря у човні

Підійде як звичайний човен (не надувний), так и пароплав, катер, теплохід тощо. Можеш обрати майже будь-який транспорт, який запропонує окультурена міська водойма, навіть катамаран. Тут ти можеш запропонувати дівчині морозиво та фрукти, але не варто брати з собою алкогольні напої. Справа в тому, що дія алкоголю, підсилена погойдуванням хвиль, може зіграти недобрий жарт із тобою чи твоєю коханою. Якщо човна ти знайти не зміг, влаштуй пікнік на березі річки або озера (див. пункт перший).

Вечеря на даху будинку

Для цього підійде безвітряний теплий літній вечір. На дах тобі доведеться підняти невеликий похідний столик та стільці. У будинку, на дах якого ти плануєш привести кохану, має бути щонайменше п’ять поверхів, оскільки у сучасному місті тільки з висоти пташиного польоту можна роздивитися зоряне небо. Тут тобі також доведеться відмовитися від пластикового посуду, його може просто знести вітром. Та не забудь захопити теплу ковдру, щоб вкритися нею разом з коханою, якщо раптом стане прохолодно.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!