Вхід Реєстрація
Кохання

Ідеї для побачення на відстані

2 вересня 2013, о 10:08

idei-dlya-pobachennya-na-vidstaniСтосунки на відстані – це, напевне, найскладніше. Підтримувати свою любов та почуття коханої людину дуже непросто, якщо немає можливості для особистого контакту. Потрібно постійно вигадувати, як урізноманітнити спілкування, щоб не дати почуттям згаснути. Для того, щоб ви змогли внести трохи романтики у стосунки, вам неодмінно потрібен комп’ютер з доступом до Інтернет та відео-зв’язок. Скориставшись такими технічними засобами, ви зможете зробити наступне:

  1. Провести романтичну вечерю. Нехай кожен приготує їжу та десерт, накриє стіл, поставить свічки, включить однакову музику (можна одне онлайн-радіо) та відкоркує вино чи шампанське. За допомогою відео-зв’язку ви зможете створити повний «ефект присутності»: спілкуватися, виголошувати тости тощо.
  2. Спільні фото. Домовтеся фотографуватися у таких позах, щоб отримані фото ви змогли скомпонувати за допомогою Photoshop або іншої програми для обробки зображень. Поставте своє спільне зображення на гарний фон: біля Ейфелевої вежі, на морському узбережжі чи оберіть будь-який інший краєвид.
  3. Читання книг. Ви можете читати одне одному книжки, наприклад, щодня на ніч. Оберіть твір, цікавий вам обом, та читайте його одне одному по черзі за допомогою того ж відео-зв’язку.
  4. Спільні ігри. Ви можете грати в словесні ігри у чаті. У морський бій ви зможете зіграти і за допомогою відео-зв’язку. А також в Інтернеті не складно знайти он-лайнові прості ігри. Якщо ж ви ігромани, то маєте можливість разом грати у складні масштабні онлайн-ігри, де потрібно разом воювати, проходити цікаві квести, складати стратегії тощо.
  5. Перегляд фільмів. Включіть один й той самий фільм в один час, але не вимикайте відео-зв’язок. Ви зможете одночасно дивитися кіно та бачити одне одного. Візьміть попкорн та влаштуйтеся зручніше, ніби ви у кінотеатрі. Уважно підійдіть до вибору стрічки – жанр та тематика мають цікавити вас обох.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!