Вхід Реєстрація
Кохання

Ідеї для літнього першого побачення

2 серпня 2013, о 20:37

У теплу пору року поринати у нові романтичні стосунки набагато легше та приємніше хоча б тому, що є безліч варіантів спільного проведення часу. Саме літом організувати незабутнє перше побачення як ніколи просто та недорого, а головне – романтично. Тому, якщо ви вже познайомились з підходящою кандидатурою на нашому сайті знайомств, годі зволікати та негайно кличте своє нове захоплення на побачення. А ми запропонуємо до вашої уваги кілька простих у виконанні ідей для організації романтичного першого побачення:

  1. Похід до зоопарку. Звучить трохи по-дитячому, проте позитивні емоції, які ви отримаєте, не мають вікових категорій. Більшість людей на планеті приязно ставиться до тварин: дівчата ними милуються, а хлопці захоплюються. Візьміть із собою корм для тварин, який може продаватися на вході до зоопарку, або купіть моркву у супермаркеті – ви переконаєтесь, що спільне діло (підгодовування симпатичних тваринок), зближує людей.
  2. Велосипедна прогулянка. Поїдьте велосипедами за місто, до лісів, полів та річок, де ви зможете побути вдвох, далеко від міського гомону. Візьміть з собою деяку провізію: сирну нарізку, фрукти, вино тощо. Якщо ви знаєте мальовничі місця недалеко від дому обов'язково направляйтеся туди, щоб поспостерігати за заходом сонця (рекомендовано тільки у добре знайомій місцевості).
  3. Поїздка до старовинних замків. У якому б регіоні України ви не проживали, поблизу неодмінно знайдеться хоча б один мальовничий музей-замок. Про всі нюанси: проїзд, екскурсія, провізія, – варто подбати заздалегідь. Крім того, у дорозі у вас буде щонайменше година для спілкування.
  4. Водні прогулянки. Для тих, хто проживає біля великих річок, наприклад, Дніпро, або поблизу моря не є проблемою організувати кількагодинний заплив на екскурсійному пароплаві. Усім іншим доведеться трохи напрягти м’язи, орендувавши весловий човен.
  5. Парк розваг. Якщо ваша потенційна пара не з числа тих, хто боїться всього на світі, ви можете разом відвідати парк атракціонів. Спільно пережиті гострі відчуття зближують людей краще, ніж тривале спілкування. Проте цей похід не варто тримати у секреті та слід заздалегідь попередити про ваші наміри, оскільки у вашої пасії можуть бути причини відмовитися від такого роду розваг, якщо вони запропоновані неочікувано (непідходяще вбрання або занадто ситний обід).
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!