Вхід Реєстрація
Інтим

Жіночі груди для чоловічого здоров’я

2 вересня 2013, о 09:55

zhinochi-hrudy-dlya-cholovichoho-zdorovyaНімецькі вчені провели цілий ряд досліджень на предмет того, як споглядання жіночих грудей впливає на чоловічий організм. Було виявлено, що такий рід занять настільки ж позитивно впливає на стан організму представників сильної статі, як і фізична праця або спортивні тренування. Цьому явищу вчені знайшли досить просте пояснення: вся справа в тому, що споглядання грудей супроводжується легким сексуальним збудженням, що сприяє активації серцево-судинної системи та посилює приток крові, а значить – і кисню, до всіх тканин. Як результат, ризик інфарктів зменшується майже вполовину, а тривалість життя чоловіка збільшується на 5-7 років. До того ж, вигляд жіночих грудей позитивно впливає і на чоловічу потенцію.

Проте варто зазначити, що чоловікам не все одно, на які груди дивитися. Опитування на одному з російських Інтернет-форумів стосовно жіночих принад дали досить неочікувані результати. Виявилося, що для переважної більшості чоловіків важливим є не стільки розмір жіночих грудей, скільки їх форма. Значну роль для чоловічого сприйняття відіграє також гармонійність фігури. Чоловіки визнали, що силіконові груди можуть бути гарними та привабливими самі по собі, але якщо в загальному на тілі жінки вони виділяються як дещо чужорідне, про гармонійну красу не може бути й мови. Тому для того, щоб бути сексуально привабливою для представників протилежної статі та продовжувати їм життя, жінці достатньо мати нехай й невеличкі, але «власні» груди.

Форму жіночих грудей чоловіки вважають набагато важливішою за їх розмір. Так, більшість надає однозначну перевагу округлим формам, але є й ті, хто захоплюється конусоподібними та продовгуватими грудьми. Незважаючи на те, що майже всі чоловіки воліють, щоб груди їх половинок були пружними та підтягнутими, принади, які з віком втратили пружність та обвисли, вони не вважають серйозним недоліком. Крім цього, чоловіки майже одностайно висловилися за те, щоб жінки менше приховували свої груди, оскільки декольте вони вважають не менш привабливим, ніж повністю оголене тіло.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!